در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بلاک های کوچک ایسر، با قابلیت تبدیل به کامپیوتر شخصی

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بلاک های کوچک ایسر، با قابلیت تبدیل به کامپیوتر شخصی

به دستگاه های ماجولار فکر کنید. یکی از اولین مثال هایی که برای این دستگاه به ذهن می رسد، احتمالا پروژه ی آرا گوگل است. این پروژه یک دستگاه گوشی است که دارای مولفه های قابل دسترس است و می تواند جایگزین یا ارتقا یابد؛ در حالیکه ارتقای گوشی های هوشمند کنونی براحتی ارتقای کامپیوترهای شخصی نیست.
هیچکس به راحتی نمی تواند حتی سیستم کامپیوتری خود را هم ارتقا دهد، مثلا افزودن RAM بیشتر، برای افراد فرآیندی پیچیده است و به همین دلیل است که ایسر، دستگاه جدید Revo Build را رونمایی کرد. این دستگاه، یک کامپیوتر شخصی کوچک با ویندوز 10 است که به راحتی با کنار هم گذاشتن تکه های لگو مانند، اسمبل شده و ارتقا می یابد.
Revo به عنوان یونیت پایه ای برای کامپیوتر شخصی اصلی فروخته می شود، در اندازه های 12.5×12.5cm وجود دارد که شامل پردازنده، رم هشت گیگابایتی قابل ارتقا و فضای حافظه 32 گیگابایتی می شود.
ولی علاوه بر این، ایسر بلاک های دیگری هم ارائه داده است که می توانند به این یونیت پایه متصل شوند و قابلیت های ماشین را بالا ببرند. بلاک هایی مانند هارد درایوهای قابل حمل 500 گیگابایتی یا 1 ترابایتی، شارژر بی سیم، بلاک های صوتی شامل اسپیکر و میکروفون و بلاک های گرافیکی برای ارتقای کارت گرافیکی.
این بلاک ها هنوز عرضه نشده اند و ایسر در تلاش است که با ارائه ی سریعتر این دستگاه ها، در این زمینه پیشرو باشد.

منبع:FaFaIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share