در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

برنامه ی گوگل برای اتصال ساعت های هوشمند اندرویدی به آیفون

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر برنامه ی گوگل برای اتصال ساعت های هوشمند اندرویدی به آیفون

گوگل برنامه ای را ارایه نموده است که قادر است تا ساعت های هوشمند اندرویدی را به آیفون های اپل متصل نماید. با این کار این شرکت محبوب قصد دارد تا انحصار طلبی اپل را بشکند. از سویی دیگر چنین برنامه ای احتمالاً میزان فروش ساعت های هوشمند اندرویدی را نیز بالا خواهد برد. این برنامه که سیستم عامل های مختلف را یکی خواهد نمود، یکشنبه بر روی فروشگاه برنامه های اپل قرار خواهد گرفت. تا امروز ساعت های هوشمند اندرویدی تنها قادر بودند تا با گوشی هایی کار کنند که سیستم عامل آنها اندرویدی بوده است، درست مانند ساعت هوشمند اپل که تنها با گوشی هایی سازگار است که از سیستم عامل iOS بهره می گیرد.

برنامه ی جدید گوگل جدید ترین ساعت های اندرویدی را قادر می سازد تا به آیفون متصل شده و در نتیجه افراد به سادگی بتوانند به مچ خود نگاه کنند و موقعیت خود را بسنجند، اطلاعات سلامتی خود را دریافت دارند و هشدار هایی درباره ی رخداد ها، ایمیل ها و به روز رسانی های فیس بوک را ببینند.
ساعت های هوشمند به کمک این برنامه دسترسی کامل را به تمامی برنامه هایی که ممکن است بر روی آیفون شما نصب شده باشد، نخواهد داشت.
قیمت ساعت های اندرویدی سازگار با آیفون چیزی در حدود 100 تا 400 دلار آمریکاست. در حالی که ساعت های هوشمند اپل قیمتی ما بین 350 تا 1000 دلار دارند و این در حالی است که قیمت مدل های لوکس این برند تکنولوژی تا 10000 دلار آمریکا هم می رسد.

منبع:FaceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share