در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

کسب مدرک SI از QNAP توسط شهرفافا؛ با خیال آسوده از مشاوره، فروش و پشتیبانی، QNAP بخرید

یکشنبه 12 اسفند 97 02:12 |   |

دسته بندی:اخبار فافا

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر کسب مدرک SI از QNAP توسط شهرفافا؛ با خیال آسوده از مشاوره، فروش و پشتیبانی، QNAP بخرید

دسترسی ساده به هر فایلی آن هم از هر جایی، حالا و به لطف ذخیره‌ سازهای تحت شبکه (NAS) ممکن شده است. اگر اطلاعات مهم و زیادی دارید که باید از هر جایی به آن دسترسی داشته باشید، بی شک ذخیره ساز تحت شبکه همان چیزی است که دنبالش هستید تا فایل‌های شخصی، فیلم‌ها و... را روی آن نگهداری کنید و حتی مهم‌تر، برای پشتیبان‌گیری اطلاعات از آن استفاده کنید.

یکی از بهترین برندهای دستگاه‌های ذخیره ساز تحت شبکه، برند QNAP است. این دستگاه‌های پرکاربرد، در دو دسته، یکی برای استفاده خانگی و ادارات کوچک و دیگری برای سازمان‌های بزرگ‌تر در بازار موجود است اما مسئله اینجاست که محصولات سازمانی و به اصطلاح Interprise شرکت QNAP همه جا به فروش نمی‌رسد. این محصولات تخصصی را تنها از فروشگاه‌هایی می‌توانید خریداری کنید که متخصص این حوزه و کارشناس این دستگاه حرفه‌ای باشند.

مفتخریم که بگوییم شهرفافا هم یکی از معدود فروشگاه‌هایی است که موفق شده مدرک SI را از QNAP دریافت کند. به واسطه همین مدرک که شهرفافا جز 5 شرکت اولی است که آن را دریافت کرده، شهرفافا مجوز مشاوره و فروش انواع ذخیره ساز تحت شبکه QNAP را دارد. پس اگر قصد خرید QNAPهای حرفه‌ای را دارید، روی مشاوره، خرید و پشتیبانی شهرفافا حساب کنید.

 

برچسب: QNap  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Empty
نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share