در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

کروم بوک 15 اینچی شرکت acer بزرگترین کروم بوک موجود است

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر کروم بوک 15 اینچی شرکت acer بزرگترین کروم بوک موجود است

با این که هنوز هم تمامی خریداران کروم بوک ها احتمالا به دنبال خرید چیز های کوچک و ارزان هستند، هدف شرکت acer چیزی متفاوت است. با آخرین مدلی که به بازار عرضه کرده است، آشنا شوید.کروم بوک 15 اینچ این شرکت اولین لپ تاپی است که گوگل بر سیستم عامل کروم با صفحه ی 15.6 اینچی تمرکز کرده است. این دستگاه هنوز هم قیمتی مناسب دارد که گران نخواهد بود و با پایه قیمت 250 دلار قصد عرضه به بازار را دارد.

اما این دستگاه دارای وزنی معدل 4.85 پوند (حدود 2.5 کیلو گرم)است. کروم بوک 15 اینچ با هدفی طراحی نشده که چند کاره باشد بلکه به نظر می رسد برای مدارس مناسب باشد(جایی که کروم بوک ها خوب عمل کردند) و البته برای استفاده کننده ها قدیمی یعنی کسانی که صفحه های بزرگ را دوست دارند هم خوب است. این بیشتر یک کامپیوتر ساده است تا کامپیوتر های شخصی نسل دوم که خیلی خیلی متفاوت هست از چیزی که در گذشته کروم بوک ها جای داشته اند.

با این که به نظر می رسد این لپ تاپ بزرگ شده کروم بوک 13 باشد اما ماجرا کاملا متفاوت است. شرکت acer این لپ تاپ رو با نسل پنجم core i3 یا celeron processor ارایه کرده است، در حالی که دارای سخت افزار ضعیف تر مانند چیپ Nvidia target k1 است. حتی شرکت acer در این ماه یک ورژن جدید از صفحه های لمسی را برای کروم بوک 13اینچ که 330دلار قیمت دارد ارایه کرده است اما شما نمی توانید صفحه کروم بوک 15را لمس کنید! شما می توانید صفحه ای با وضوح تصویری 1080 پیکسلی ی حداقل 768 پیکسلی را انتخاب کنید.

acerبا قدمی بزرگ در افزایش سایز صفحه و سخت افزار انتظار نمی رفت که باطری با طول عمر 13 ساعت همانطور که در کروم بوک 13 دیدیم، باشد. (acer می گوید که بزرگترین مدل اجرا شده باطری است که تاثیر گذار است).

کروم بوک 15 دارای یک جایگاه USB3.0 , USB2.0 و HDMI و البته یک جایگاه SD در این دستگاه برای استفاده بهتر است.

ما هنوز منتظر جزییات بیشتری از قیمت و نحوه دسترسی هستیم. این جزییات طبق روال متناسب با منطقه متفاوت خواهد بود. شما توانایی انتخاب بین رم های 2 یا 4گیگ را دارید.

منبع:ترنجی


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share