در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

شارژر بی سیمی که برای تمای گوشی های دارای بدنه ی فلزی مناسب است

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر شارژر بی سیمی که برای تمای گوشی های دارای بدنه ی فلزی مناسب است

شارژ موبایل بدون نیاز به استفاده از کابل فوق العاده است و حتی قرار است از این هم بهتر شود. کوال کام می گوید مشکلی که در مورد ممکن نمودن شارژ بی سیم برای گوشی هایی با بدنه ی فلزی وجود داشته را حل کرده، این گوشی ها تا امروز نمی توانستند به صورت بی سیم شارژ شوند. کوال کام می گوید که این محصول اولویت بالایی دارد و زمانی که تولید کنندگان گوشی هایی با بدنه های غیر پلاستیکی تولید نمایند، وارد بازار خواهد شد. HTC One M9، ZTE Axon، Huawei’s P8 و آیفون اپل نمی توانند از امکان شارژ بی سیم استفاده نمایند، حتی اگر بخواهند.


این سیستم از تکنولوژی شارژ WiPower کوال کام بهره می برد و سیستم شارژ مجدد گوشی دارای بدنه ی فلزی تنها مزیت آن نیست. پد های شارژ WiPower می توانند تجهیزاتی را که در تماس مستقیم با سطح آن نیست را نیز شارژ نماید و با استفاده از بلوتوث هوشمند، این دستگاه می تواند میزان صحیحی از برق را به تجهیزات مختلف با نیازهای شارژی متفاوت ارسال نماید. به عبارت دیگر اگر وسیله ای بتواند میزان بیشتری از برق را نسبت به تجهیزات دیگر دریافت نماید، شارژ برق بیشتری را به آن رسانده و در نتیجه این وسیله سریع تر شارژ می شود.

سیستم WiPower کوال کام با استاندارد شارژ بی سیم رزنس (Rezence) سازگار بوده که توسط سازمان پیوستگی برای برق بی سیم (A4WP) پشتیبانی می شود. متاسفانه این تکنولوژی تعداد شرکت هایی را که مایل به استفاده از این تکنولوژی هستند را کاهش می دهند. با این وجود می توانیم امیدوار باشیم که امکان شارژ بی سیم برای گوشی هایی با بدنه های فلزی شرکت هایی همانند اپل را ترغیب به استفاده از این تکنولوژی نماید.

منبع:faceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share