در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

روتر جدید TP-LINKArcher VR900 Dual Band Gigabit معرفی شد

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر روتر جدید TP-LINKArcher VR900 Dual Band Gigabit معرفی شد

این خبر به معرفی روتر های جدید TP-LINK با نام Archer VR900 Dual Band Gigabit  و قابلیت های این دستگاه می پردازد .TP-LINK رسما اعلام کرد که روتر Archer VR900 Dual Band Gigabit را تا اواسط مرداد ماه به بازار عرضه خواهد کرد. شرکت اعلام کرده که این دستگاه قادر به پذیرش تا ظرفیت 1900 Mbps می باشد ( با استفاده از هر دو رادیو 2.4GHz و 5GHz به طور همزمان) – با استفاده از یک پردازنده دو هسته ای 1 GHz .


سه آنتن ( قابل جا به جایی/ قابل تعویض) برای پشتیبانی از تکنولوژی پرتویی طراحی شده است، که می تواند به صورت پویا قدرت سیگنال را به دستگاه هایی که در منطقه خاصی هستند افزایش دهد. Archer VR900 نه تنها به صورت یک روتر عمل می کند، بلکه یک مودم ADSL/VDSL نیز هست، به این معنی که از هر ISP استفاده کنید، کار می کند. یک درگاه USB نیز دانگل پهنای باند موبایل را تا 3G/4G پشتیبانی می کند.
این دستگاه شامل چهار درگاه Gigabit Ethernet می باشد ( یکی از آن ها درگاه ماهواره ای WAN است که در صورت نیاز به یک مودم اضافی متصل می شود.) در حالی که روتر هایی که ISP عرضه می کند، فقط درگاه های تا 100 Mbps را ارائه می دهند.
آرایه استاندارد از گزینه های پیکر بندی توسط یک GUI مبتنی بر وب ارائه شده است، همچنین گزینه هایی برای شبکه مهمان روی باندهای 2.4 GHz و 5 GHz و  سرور VPN و FTP ( با استفاده از دستگاه ذخیره اطلاعات USB) وجود دارد.
اطلاعات بیشتر را در سایت TP-LINK website. می توانید بیابید.

منبع:faceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share