در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

مسیریاب AC2600 ، ساخت شرکت Amped Wireless به بازار عرضه شد.

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر مسیریاب AC2600 ، ساخت شرکت Amped Wireless به بازار عرضه شد.

این روتر، روتر چند کاربره با چند ورودی و خروجی است.فناوری"چند کاربره با چند ورودی و خروجی"نسبت به روترهای قبلی مبتنی بر"یک کاربر"، مزایای ویژه‌ ای فراهم می‌کند. چند دستگاه یا کاربر به ‌طور هم‌ زمان می‌توانند به پخش ویدیو و یا موزیک روی شبکه مشغول باشند.

همچنین امکان ذخیره ‌سازی آنلاین اطلاعات روی سرویس‌های ذخیره‌ی ابری یا دستگاه‌های NAS با سرعت بالا فراهم می‌شود و به علاوه امکان استفاده از فناوری‌های پیش ‌رفته‌ ای مانند XStream وجودخواهدداشت.
تکنولوژی جدید به کار رفته در این آنتن، مسیریاب را قادر ساخته است که سیگنال وای‌فای با بازده بیشتری در مقایسه با قبل در محیط پخش کند.
در مورد سرعت بیتی باید گفته که در این آنتن بیشترین سرعت انتقال داده، روی چهار جریان، سرعت 2.53 گیگابیت در هر ثانیه است.
این آنتن به کمک پردازنده‌ی شرکت کوالکام، شرکت فناوری و تجهیزات ارتباطی و مخابراتی آمریکایی، که روی پهنای باند 1.4 گیگاهرتز اجرا می‌شود، راه‌اندازی می‌شود. این مسیریاب قادر است همزمان تعداد کاربران بیشتری را با کارایی بهتر سرویس دهد؛ به این ترتیب امکان بازی‌های ویدیویی و پخش ویدیو به صورت موازی فراهم آمده است.
به عنوان نکته‌ی آخرهمان طور که پیش از این اشاره شد این آنتن برای آخرین تکنولوژی بی‌سیم، وای‌فای طراحی شده است؛ اما با این حال 5 پورت اترنت گیگابایتی به همراه 2 پورت USB برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع:faceIT.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share