در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

پشتیبانی از قلم نوری و اسکن چهره برای لومیا 940 و لومیا 940 XL-KRWG

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر پشتیبانی از قلم نوری و اسکن چهره برای لومیا 940 و لومیا 940 XL-KRWG

گفته می شود که گوشی های لومیا 940 و لومیا 940 XL مهر امسال وارد بازار می شوند، همچنین گزارش ها نشان داده است که در کنار این گوشی یک قلم عرضه می شود و همچنین امکان شناسایی چهره و تکنولوژی اسکن iris نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. تمامی این ویژگی ها چیز هایی هستند که تا کنون در هیچ موبایلی دیده نشده اند.

مایکروسافت شرکتی است که به پیشرفت دایمی اعتقاد داد. این شرکت هر روز تیتر خبر هاست چراکه تاریخچه ای از ارایه ی ویژگی هایی که ارزشمند هستند و همچنین تاریخچه ای از کمک در به وجود آوردن امکانات جدید برای تجهیزاتش در کارنامه دارد.
مایکروسافت در نظر دارد تا لومیا 940 و لومیا 940 XL را به عنوان دو تا از بزرگترین دست آورد های این شرکت، امسال به بازار عرضه نماید. برای این منظور تغییراتی را در نظر گرفته و علی رغم ضعف هایی که ناشی از قرارداد مایکروسافت و نوکیاست، قدرتمند ظاهر شده و قرار است تا به زودی به بازار عرضه شوند. اسم کد این دو گوشی به ترتیب talkman و cityman است. گفته می شود که قلم تنها برای مدل940 XL ارایه می شود و یک قلم سرفس (surface) است. ابعاد مدل 940، پنج و مدل 940 XL، پنج و نیم اینچی است.پیشتر گمان می رفت که مایکروسافت قصد توقف تولید سری لومیا را دارد ولی اخبار نشان می دهد که این برنامه ها لغو شده و آینده ی سری های لومیا تا مدتی با ثبات خواهد ماند. این ثبات احتمالاً مجالی را برای بررسی ویندوز 10 بر روی دستگاه های موبایل این شرکت فراهم خواهد آورد.

منبع:faceIT.ir

برچسب: nokia   lumia  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share