در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

معرفی PQI Air Card

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر معرفی PQI Air Card

این قابلیت که شما بدون نیاز به کامپیوتر، کارت ریدر و البته سیم بتوانید تصاویر موجود روی کارت حافظه را به دیگر دستگاه‌ها منتقل کنید موجب تسریع و راحتی در امور دیگری خواهد شد که کاربران و مصرف کنندگان خود را به سرعت خواهد یافت!
امروز کاربران سیستم‌های الکترونیکی و کامپیوتر نیازی بیش از پیش به نقل و انتقال اطلاعات در کمترین زمان و به آسان‌ترین روش ممکن دارند.

فرض کنید یک عکاس خبری هستید و تنها داشته‌های شما تلفن‌همراه و دوربین شما می‌باشد همین دو قلم به انضمام یک کارت حافظه pqi Air Card کافیست تا بتوانید هر آنچه با دوربین خود ثبت کرده‌اید به گوشی انتقال دهید، و با داشتن یک گوشی هوشمند هر آنچه برای ویراش عکس یا فیلم نیاز باشد انجام داده و برای آژانس خبری خود به وسیله اینترنت گوشی همراه ارسال نمایید!

این تنها نمونه‌ای است که در ابتدا به ذهن می‌رسد، ولی بی‌شک این قابلیت که شما بدون نیاز به کامپیوتر، کارت ریدر و البته سیم بتوانید تصاویر موجود روی کارت حافظه را به دیگر دستگاه‌ها منتقل کنید موجب تسریع و راحتی در امور دیگری خواهد شد که کاربران و مصرف کنندگان خود را به سرعت خواهد یافت!

کارت حافظه وای فای pqi Air Card به شما این این امکان را می‌دهد به وسیله ابزارهایی که از فناوری وای فای همچون گوشی، تبلت و... پشتیبانی می‌کنند به جست‌وجوی عکس، فیلم، صدای ذخیره شده روی کارت حافظه بپردازید و یا در بین سه دستگاه مبتنی بر وای فای به طور همزمان به اشتراک بگذارید.

تنها کافیست برنامه‌ اختصاصی +AirCard که برای iOS و اندروید منتشر شده را بر روی دستگاه خود نصب نمایید.
وقتی کارت حافظه در دوربین عکاسی قرار گرفته همانند ارتباط گوشی یا تبلت خود با مودم وای فای منزل یا محل کار یا گوشی و تبلت یکی از دوستان به آن متصل شوید و توسط نرم افزار امکان مشاهده فایل‌های صوتی و تصویری ذخیره شده رو کارت برای شما فراهم شود.

منبع:ایتنا


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share