در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

آیا سال آینده گوشی های ویندوز 10 اینتل به بازار می آیند؟

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر آیا سال آینده گوشی های ویندوز 10 اینتل به بازار می آیند؟

در حال حاضر مشخص شده است که نسخه ی ویندوز 10 گوشی های همراه،پردازنده های x86 اینتل را ساپورت می کنند و با توجه به اینکه ویندوزفون کمی با پردازنده های Atom X3 به مشکل برمیخورد.
حالا سایت "ویندوزسنترال" ادعا کرده است که مایکروسافت در حال ساخت چنین گوشی هایی است ،به نقل از "ویندوزسنترال" :  در پاییز امسال شاهد پرچمدار مایکروسافت خواهیم بود،پرچمداری که طیف گسترده ای از ویژگی های بارز تلفن های همراه را خواهد داشت. به هر حال باید دید محصول نهایی چگونه خواهد بود،گفته می شود که اینتل به این گوشی ها قدرت منحصر به فردی اعطا کرده است.

ظاهرا بعد از مدت ها قرار است برای پرچمداران ویندوزفون به خصوص لومیا 930 و 1520 جانشین معتبری عرضه شود.مایکروسافت که با خرید بخش توسعه تلفن های نوکیا وارد تولیدات گوشی های ویندوزفونی شده است ظرف چند ماه گذشته تمرکز خود را بر روی تولید گوشی های رده پایین و رده متوسط گذاشته بود،اما اکنون به نظر می رسد تصمیم دارد دوباره وارد میدان رقابت گوشی های قدرتمند شود و بالاخره بعد از مدت ها گوشی رده بالا و پرچمدار را به بازارعرضه کند.متاسفانه تا به حال گوشی های ویندوزفونی سهم کمی از کلیت فروش جهانی را به خود اختصاص داده است.اما تمرکز مایکروسافت بر تولید گوشی های رده پایین کمک شایانی در میزان فروش بازار آسیایی کرده استو میزان فروش را حدودا 20 درصد افزایش داده است.اما به طور کل به دلیل نا آشنایی کاربران ،همچنین فراگیرتر و کاربردی تر بودن سیستم عامل های با سابقه تری مانندios و Android این سیستم عامل تا حدی مهجورمانده است.
به هر حال اگر این شایعه صحت داشته باشد،کاربران یک کامپیوتر را در ابعاد اسمارت فون خواهند داشت،با همان سرعت و برنامه های دکستاپ کامپیوترهای ویندوزی.باید دید باطری های این پرچم داران می تواند از قدرت این پردازنده ها پشتیبانی کند.
با این حال تولید این گوشی ها فعلا در شایعه است و هنوز مایکروسافت به صورت رسمی این شایعه را تایید نکرده است.باید دید آیا ۲۰۱۶سال پرچم دار مایکروسافت خواهد بود یا خیر.

منبع: فیسیت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share