در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

پایه‌ی مغناطیسی برای دسترسی سریع به تلفن همراه در اتومبیل

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر پایه‌ی مغناطیسی برای دسترسی سریع به تلفن همراه در اتومبیل

تلفن هوشمند همراه با داشتن قابلیت‌های صوتی و مسیریابی از دستگاه‌های بسیار مفید برای رانندگی محسوب می‌شود. اما مسئله‌ای در مورد استفاده از آن در حین رانندگی وجود دارد و آن هم اینکه لازم است مکانی امن برای استقرار آن در اتومبیل تعبیه شود که هم ایمنی آن تضمین شده باشد و هم راننده در حین رانندگی که امکان نگه‌داشتن آن را با دست ندارد به آن دسترسی داشته باشد. "پایه‌ی مغناطیسی تلفن همراه" محصولی است که به هدف رفع این دو مورد طراحی و پیاده‌سازی شده است. این محصول طراحی جمع‌وجوری دارد و در آن از یک نگه‌دارنده‌ی مغناطیسی برای نگه‌داشتن تلفن همراه در اتومبیل استفاده شده است.

×Ads by CinemaP-1.9cV06.07
این پایه طولی به اندازه‌ی 3 اینچ دارد، یعنی تقریباً 8 سانتی‌متر. تکیه‌گاه این محصول پایه‌ای دایره‌ای شکل است که به سطح اتومبیل می‌چسبد. در قسمت بالایی آن نگه‌دارنده‌ی دایره‌ای شکل مغناطیسی تلفن همراه قرار دارد و در قسمت میانی ستونی تعبیه شده است که ارتباط دو بخش بالایی و پایینی را برقرار کرده است. به علاوه روی این ستون یک پیچ تنظیم وجود دارد. بیشتر این پایه از جنس پلاستیک سیاه رنگ است.
در قسمت پایینی این پایه اهرمی قرار دارد که به کمک آن می‌توان میزان محکم‌بودن پایه را روی سطح داخلی اتومبیل به بیشترین حالت تنظیم کرد. قسمت پایینی از جنس لاستیک چسبنده است تا این نگه‌دارنده به راحتی به سطوح بچسبد. به کمک پیچ تنظیم تعبیه شده روی ستون پایه می‌توان قسمت بالایی این پایه را، نگه‌دارنده‌ی دایره‌ای شکل مغناطیسی، تا اندازه‌ی 50 درجه چرخاند. اهرم و پیچ تنظیم تعبیه شده روی ستون برای این پایه، انعطاف‌پذیری آن را افزایش داده‌اند. اما برای بعضی اتومبیل‌ها طول این ستون باعث شده که کل پایه قابل نصب در اتوبیل نباشد، از همین رو این قابلیت برای ستون در نظر گرفته شده است که بتوان آن را از کل پایه جدا کرد.تلفن همراه هوشمند به تنهایی به نگه‌دارنده‌ی دایره‌ای شکل مغناطیسی نمی‌چسبد؛ بلکه شرکت سازنده قاب فلزی با دیسک چسبنده ‌ای هم برای تلفن همراه تعبیه کرده است، به این ترتیب به کمک این قاب، تلفن همراه روی نگه‌دارنده‌ی مغناطیسی قرار می‌گیرد. ترکیب نگه‌دارنده‌ی دایره‌ای شکل مغناطیسی و دیسک چسبنده باعث شده که این پایه برای هر نوع تلفن هوشمندی با هر سایزی قابل استفاده باشد.
تلفن همراه با این طراحی برای پایه، محکم روی آن قرار می‌گیرد اما به راحتی هم می‌توان با دست تلفن همراه را جدا کرد.
قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول 20 دلار است، یعنی چیزی در حدود 600000 ریال.

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share