در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

تولید نمونه ی اولیه ی آزمایشی آیفون های جدید

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر تولید نمونه ی اولیه ی آزمایشی آیفون های جدید

به نقل از خبر رسانی بلومبرگ ،ظاهرا تولید نمونه ی اولیه ی آیفون اپل جدید آغاز شده است.
انتظار می رود که غول جدیدی که کاپرتینو (شهر زادگاه  و دفتر مرکزی شرکت اپل) تولید می کند،جانشین آیفون6 و آیفون 6 پلاس خواهد شد.


شنیده ها حاکی از این است که نسل جدید آیفون های اپل قابلیت لمسی فوق العاده بالایی دارد و تیم طراحی آیفون برای تاچ اسکرین آن سنگ تمام گذاشته اند.
اپل اعلام کرده چند سال گذشته برای طراحی و آماده کردن تکنولوزی جدید وقت صرف کرده است تا بتوانند آن را به تولید انبوه برسانند.
برای نخستین بار اپل از تکنولوزی جدید خود به نام Force-Touch در ساعت های اپل و مکبوک های 12 اینچی استفاده کرده است.
این تکنولوژی جدید به کاربران خود این امکان را می دهد که بسته به قدرت اعمال فشار به صفحه نمایش ، امکان دسترسی به کارکردهای متفاوت دستگاه خود را داشته باشند. این امکان علاوه بر صفحه نمایش بر روی ترک پدها (یک تاچ‌ پد چند لمسی است که توسط شرکت اپل توسعه یافته‌است)هم این تکنولوزی اعمال خواهد شد.
جای تعجب نیست اگر آیفون6 هم در دور تازه ای به این طراحی و ویژگی مجهز شود.به هر حال در ماه آینده همه چیز به صورت واضح مشخص خواهد شد.
این اولین بار نیست که چنین خبرهایی مبتنی بر استفاده ی اپل از تکنولوژی Force Touch شنیده می شود.همچنین شایعاتی وجود دارد که آلومینیوم های بدنه ی آیفون های جدید محکم تر خواهند بود.با توجه به بازار شایعات داغ این روزها پیش بینی های متفاوتی در مورد تولیدات جدید آیفون اپل به گوش می رسد.

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share