در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

اینتل رابط USB-C را برای کابل نیرومند 3 خود انتخاب می کند و به شما اجازه می دهد یک فیلم 4K را در عرض 30 ثانیه انتقال دهید

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر اینتل رابط USB-C را برای کابل نیرومند 3 خود انتخاب می کند و به شما اجازه می دهد یک فیلم 4K را در عرض 30 ثانیه انتقال دهید

اینتل کابل نیرومند 3 در حال پیشرفت فوق سریع خود را با جدیدترین رابط USB-C معرفی کرده است. با متوقف کردن رابط اختصاصی خود، ظاهرا این کابل برگشت پذیر  سرعت هایی بالغ بر 40 گیگابایت در ثانیه را مدیریت می کند.
طبق مقایسه، سرعت کابل نیرومند 2 به 20 گیگابایت در ثانیه می رسد، USB 3.1 قابلیت 10 گیگابایت در ثانیه است و USB 3.0 فقط قابلیت 5 گیگابایت در ثانیه است. هنگامی که اپل در جدیدترین مک بوک استفاده شد، توجه ما را به رابط USB نوع C جلب کرد.

پس، این برای شما چه معنایی دارد؟ یعنی شما همزمان می توانید دو نمایشگر 4K را اجرا کنید یا یک فیلم 4K را در عرض کمتر از 30 ثانیه انتقال دهید. اگر می خواهید یک کار گروه کاری کوچک را خارج از CPU انجام دهید، این کابل جدید به شما اجازه می دهید تا کامپیوترها را به هم زنجیر کنید.

Screen-Shot-2015-06-02-at-11.27.33
اینتل چند نسخه مختلف از کابل قوی 3 ارائه می دهد: یک کابل مسی 20 گیگابایت در ثانیه که از USB 3.1 پشتیبانی می کند، درگاه نمایش 2/1 و کابل نیرومند 20 گیگابایت در ثانیه و هم چنین یک نسخه کابل مسی فعال 40 گیگابایت در ثانیه. اینتل نیز بر یک کابل فیبر نوری 40 گیگابایت در ثانیه کار می کند که انتظار می رود در سال 2016 منتشر شود.
طبق گفته اینتل، محصولات اولیه با کابل نیرومند 3 قرار است قبل از اواخر سال فرستاده شود.

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share