در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

معرفی و ارزیابی ویندوز 10

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر معرفی و ارزیابی ویندوز 10

مطلبی که می خوانید خلاصه ای است که پیرامون معرفی و ارزیابی ویندوز 10 جمع آوری شده است و با نزدیک شدن به عرضه ی عمومی این ویندوز به بازار، دایماً این مطلب با اخبار و ملاحظات جدید پیرامون ویندوز 10 بروز رسانی خواهد شد.

سیستم عامل جدید مایکروسافت، ویندوز 10، نسخه ای جدید از سیستم عامل قدیمی این شرکت است. ویندوز 10 می تواند فاکتور تعیین کننده ای در سابقه ی این شرکت باشد، در واقع این سیستم عامل می تواند یا به موفقیت بسیار چشم گیر برای شرکت مایکروسافت تبدیل شود و یا اینکه شکستی به شدت بزرگ تلقی شود.

طراحی و پیاده سازی ویندوز 7 توسط شرکت مایکروسافت و عرضه ی آن به بازار، با رضایت بسیار زیادی نسبت به این نسخه از ویندوز همراه شد، به طوری که ویندوز 7 در سری تولیدات شرکت مایکروسافت یک پیروزی بی چون و چرا محسوب می شود. مایکروسافت در نسخه ی بعدی، ویندوز 8، بسیاری از موارد را ارتقا داد، اما ارتقای واسط کاربری ویندوز 8 تا این حد، از طرف کاربران پسندیده نشد و اصلاً منطقی نبود و نارضایتی آن ها را به دنبال داشت چرا که از نظر آن ها یادگیری کار کردن با واسط کاربری نسخه جدید، ویندوز 8، بسیار دشوار شده بود. برخی بر این باورند که شرکت مایکروسافت پس از موفقیت ویندوز 7، در ارایه ی ویندوز 8 ،در زمینه ی واسط کاربری، با شکست رو به رو شده است.

آنچه باعث امیدواری است این است که نسخه ی ویندوز 2015 شرکت مایکروسافت تقریباً در مقایسه با نسخه ی 2012 آن متفاوت است چرا که فاکتور ها ی کلیدی این شرکت تغییر کرده اند و مایکروسافت این اصل را که کاربران می توانند سیستم عامل های دیگری را برای کار انتخاب کنند، سیستم عاملی که در کار با آن احساس راحتی بیشتری می کنند، در نظر گرفته است. به طور دقیق تر این شرکت در تلاش است تا سیستم عامل ده ( OS X)، لینوکس، سیستم عامل شرکت اپل و اندروید را به عنوان گزینه های انتخابی ارایه کند. به این ترتیب برنامه های مختلف، سازگار با پلت فورم هایی غیر از ویندوز، به راحتی روی سیستم عامل ویندوز قابل اجرا و استفاده خواهند بود.

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share