در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

عینک اندرویدی توجه دوندگان و دوچرخه سواران را به خود جلب نموده است

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر عینک اندرویدی توجه دوندگان و دوچرخه سواران را به خود جلب نموده است

گجت های مختلف هر لحظه در تلاشند تا دقت عمل بیشتری را فراهم آورده و حرفه های مختلف را ساده تر نمایند. در این بین دنیای ورزش هم از حضور چنین دستگاه هایی بی بهره نمانده و شرکت های مختلف در تلاشند تا رشته های مختلف ورزشی را نیز وارد دنیای تکنولوژی نمایند. در این بین شرکت ریکون با معرفی جت خود تلاش نموده تا توجه دوندگان و دوچرخه سواران را جلب نموده و رضایت هر چه بیشتر آنها را فراهم آورد.

ریکون (Recon) عینک جت "Jet" اندرویدی خود را با مبلغ 699 وارد بازار نموده است. این جت بر روی کاربرد های ورزشی تمرکز نموده از یک نمایشگر WQVGA، دوربین 720p، بلوتوث، wifi، ANT+ و GPS بهره برده است.

افراد هنگامی که در حال ورزش کردن هستند، انواع گجت هایی با ظاهر عجیب و غریب را می پوشند اما این مساله در مورد افراد عادی اندکی تفاوت دارد، در نتیجه ممکن است افکار عمومی  این وسیله را در صورتی که ظاهری مشابه عینک گوگل داشت، بیشتر می پسندیدند. تولید عینک جت هفت سال به طول انجامید و مدت به ثمر رسیدن آن حتی از عینک گوگل بیشتر بوده و فروش آن در فوریه متوقف شد. ( براساس گفته های 9to5Google، هم اکنون گوگل بر روی یک نسخه ی جدید با تکنولوژی ردیابی چشم کار می کند.)

منبع:faceit.ir


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share