در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

هارد درایو بوفالو مینی استیشن

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر هارد درایو بوفالو مینی استیشن

معرفی هارد درایو قابل حمل جدید بوفالو مینی استیشن با NFC قوی


هارد درایوقابل حمل جدید بوفالومینی استیشن باNFCقوی، رمزگذاری پیشرفته اطلاعات، مقاومت در برابر آب و گرد و خاک و روش جدید محافظت اطلاعات شما را ارائه می دهد.
بوفالو آمریکایی امروزه با ما در ارتباط است تا درباره هارد درایو  قابل حمل جدید بوفالومینی استیشن باNFCقوی به ما اطلاعات دهد.
یک ادعا با پشتیبانی از مشخصه های این دستگاه، از جمله رمزگذاری پیشرفته سخت افزار، استاندارد IPX3 برای مقاومت در برابر آب و استاندارد IP5X برای محافظت در برابر گرد و خاک اعلام کرد: "این دستگاه سخت ترین درایو کامل و قابل حمل در بازار می باشد."
همچنین آنها ازNFCبر روی درایو جدید پشتیبانی می کنند که با ظرفیت های 1 و 2 ترابایت قابل انتقال است. یک کارت هوشمند با تراشه¬ی NFC به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی فایل ها را بدون به خاطر سپردن رمز عبور قفل گشایی کنند. این مشخصه تضمین می کند که شما بطور ایمن، داده ها را با پست کردن جداگانه هارد درایو و کارت هوشمند منتقل می کنید و حتی اگر هارد درایو گم یا دزدیده شود، از اطلاعات ذخیره شده شما محافظت می کند.
NFC قوی مینی استیشن بوفالو با USB 2.0 و USB 3.0 و انتقال اطلاعات تا 5 گیگابایت در ثانیه سازگاری دارد.یک کابل نرم اتصال USB به دور دستگاه پیچیده شده که هنگام نیاز به دستیابی اطلاعات، مجبور به گشتن کیف یا کشوهای خود نخواهید بود.
این هارد درایو شامل یک گارانتی محدود سه ساله است و قیمت مدل 1 ترابایت آن (HD-PZN1.0U3B)، 99/129 دلار و مدل 2 ترابایت (HD-PZN2.0U3B)، 99/199 دلار است.

منبع:فيس آي تي


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share