در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

parrot هدفون Zik Sport را با حسگر ضربان قلب و گام‌شمار معرفی کرد

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر parrot هدفون Zik Sport را با حسگر ضربان قلب و گام‌شمار معرفی کرد

این هدفون جدید طوری طراحی شده که کاملاً درون گوش قرار می‌گیرد؛ با این حال شرکت Parrot موفق شده است تا 8 میکروفون را در آن تعبیه کند. 6 میکروفون برای از بین بردن نویز و 2 میکروفون هم برای تماس‌های صوتی همچنین سنسور ضربان قلب، گام‌شمار و یک باتری که تا 5 ساعت در شرایطی که از تمام قابلیت‌های این هدفون استفاده کنید، ماندگاری شارژ دارد نیز در این هدفون جای گرفته‌اند.

این هدفون از پلاستیک ساخته شده و یک لایه کرومی نیز دارد. وزن این هدفون 75 گرم است. هدفون زیک اسپورت از 5 قسمت ساخته شده است؛ قسمت بالایی، دو باکس سیاه و گوشی‌هایی که طوری طراحی شده‌اند که به راحتی در گوش شما قرار می‌گیرند و شاید همین گوشی‌های متفاوت، کلیدی‌ترین نکته این مدل هدفون باشند.

همراه این هدفون‌ها یک اَپ نرم‌افزاری ارائه می‌شود که نه تنها قابلیت کم و زیاد کردن میزان حذف نویز را به شما می‌دهد، بلکه ضربان قلب شما، سرعت دویدن و حتی نکات ریزتری مانند  نوسان عمودی (که هرچه کمتر باشد بهتر است) و تشخیص قدم‌هایی که با پای راست یا چپ برداشته شده‌اند نیز توسط این اَپ کنترل می‌شوند. خوشبختانه قابلیت به اشتراک‌گذاری اطلاعات مربوط به سلامتی این هدفون با سایر اَپ‌های ورزشی و سلامتی وجود دارد؛ ولی اطلاعات دقیق‌تری از این موضوع در آینده‌ی نزدیک توسط Parrot ارائه خواهد شد.

تنها چیزی که باقی می‌ماند، قیمت و زمان عرضه هدفون Zic Sport است که هنوز اعلام نشده و باید منتظر بمانیم تا ببینیم  Parrot چه قیمتی برای این هدفون در نظر می‌گیرد.

 

منبع:زوميت.


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share