در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

هوآوی نمونه اولیه تلفن هوشمند P9 را تولید کرده است.

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر هوآوی نمونه اولیه تلفن هوشمند P9 را تولید کرده است.

اگرچه شرکت هوآوی به تازگی P8 را معرفی نموده اما خبر می رسد که هم اکنون نمونه های اولیه پرچمدار بعدی این شرکت به نام P9 تولید گشته اند.

گفته می شود که پرچمدار بعدی هوآوی در حال حاضر با کد رمز IP103 شناخته می شود و نکته جالب اینکه از یک طراحی خمیده برخوردار خواهد بود؛ از طرف دیگر یک اسکنر اثر انگشت را نیز می توان در بخش میان قاب پشتی این موبایل دید.

P9 از نمایشگری ۵.۲ اینچی برخوردار خواهد بود و دوربین اصلی نیز ۱۶ مگاپیکسل است. گفته شده که چیپست این موبایل نیز Kirin 950 بوده که توسط کارخانه TSMC و با فناوری ۱۶ میلیمتری به تولید انبوه خواهد رسید.

پیشتر در خصوص مشخصات این چیپست قدرتمند برایتان نوشته ایم و اگر شایعات پیشین در خصوص مشخصات و هسته های به کار رفته در آن حقیقت داشته باشند، با یک بروز رسانی کلی در قیاس با Kirin 930 طرف هستیم. در نسخه ۹۵۰ هسته های Cortex-A72 به کار رفته اند و همچنین گفته می شود آخرین پردازنده گرافیکی Mali با کد T880 را می توان در این چیپست مجتمع دید. سیستم-بر-چیپ مورد بحث در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ به تولید انبوه می رسد و به راحتی می توان متصور بود که در پرچمدار بعدی هوآوی که در اوایل ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد، قرار گیرد.

منبع:شهر خبر


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share