در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بررسی Nokia X اولین تلفن هوشمند اندرویدی نوکیا

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]



تصویر اصلی خبر بررسی Nokia X اولین تلفن هوشمند اندرویدی نوکیا

نوکیا X يا همان اولین تلفن‌هوشمند اندرویدی نوکیا، با سر و صدای زیادی به بازار آمد و از قضا طرفداران زیادی را با قیمت اندک 400 هزارتومانی‌ و رابط‌کاربری ویندوزفونی‌اش دست و پا نمود.ما نيزدر بررسي امروز به تحليل اين گوشي آندرويدي ميپردازيم.با شهر فناوري اطلاعت-فناوري ارتباطات همراه باشيد.

نوکیا X، تلفن‌هوشمند پایین رده یا با کمی ارفاق میان‌رده‌ ولی محبوب نوکیا است که اولین تلفن‌هوشمند این شرکت با سیستم‌عامل اندروید محسوب می‌گردد. محصولی که سؤالات بسیاری در رابطه با آن در گوشه و کنارمطرح می‌شد و پاسخ‌های کامل آن اکنون در دست ماست. 

در همین ابتدا برای آن دسته از کاربرانی که در جریان اخبار نوکیا ایکس نیستند بگوییم که این بار، با یک محصول کاملا اندرویدی روبرو نیستیم! در واقع با محصولی روبرو هستیم که با وجود اندروید در هسته و بطن سیستم، جامه ویندوزفون و پلتفرم Asha را به تن کرده تا مخاطبین بیشتری را به سوی اکوسیستم مایکروسافت جذب نماید.

 

نوکیا که حالا دیگر جزئی از مال و اموال مایکروسافت محسوب می‌شود، چند سالی است که محصولات ویندوز فونی را تولید می‌کند. اما مایکروسافت و نوکیا آنطور که باید و شاید در جلب مخاطبین قدیمی اندروید و iOS به اکوسیستم خود موفق نبوده و راه درازی را برای رسیدن به جایگاهی قابل قبول در پیش دارند. اما یکی از ایده‌های نوکیا برای معرفی هر چه بیشتر سرویس‌ها و خدمات ویندوز فون، ارائه Nokia X بود. محصولی که انتظار می‌رود در کنار قیمت ارزان، امکانات قابل قبولی را برای طیف وسیعی از مخاطبین فراهم آورد و با استفاده از اندروید، رابط کاربری ویندوز فون و سرویس‌های مایکروسافت را به رخ بکشد. به طوری که تقریباً تمامی سرویس‌های گوگل همچون نقشه‌ها، سرویس یوتیوب و ... با جایگزین‌هایی که مایکروسافت در ویندوز فون ارائه می‌کند، جابجا شده‌اند.

منبع:زوميت


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share