در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

اجرای برنامه های Android و iOS در ویندوز 10

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر اجرای برنامه های Android و iOS در ویندوز 10

بسیاری از کاربران سیستم عامل ویندوز را برای گوشی های هوشمند انتخابی مناسب می دانند و از رابط کاربری، روان بودن و ویژگی های آن رضایت کامل دارند، اما تنها مشکلی که برای آن ها وجود دارد؛ تعداد بسیار کمتر برنامه های موجود برای سیستم عامل ویندوز در مقایسه با سیستم عامل های Android و iOS است. به نظر می رسد بالاخره مایکروسافت برای این مشکل نیز چاره ای اساسی اندیشده است.

 مایکروسافت چندین سال است که در پی راهی برای حل مشکل تعداد برنامه های موجود برای سیستم عامل خودش است. این شرکت تلاش بسیاری کرد تا برنامه نویسان زیادی را راغب به نوشتن برنامه های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز نماید، اما هر بار با ایجاد مشکلات متعدد در این راه ناکام ماند.

مایکروسافت که برای ویندوز 10 سرمایه گذاری فراوانی کرده است و اصلا دوست ندارد در این پروژه با شکست مواجه شود، برای حل این مشکل دست به اقدام جدیدی زده است.

این شرکت با معرفی ابزاری جدید که امکان پورت سریع و راحت برنامه های Android و iOS را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان فراهم می آورد، پای هزاران برنامه آماده و کاربردی این دو سیستم عامل را به ویندوز 10 باز می کند.

مایکروسافت نمونه ی این اقدام را برای مرورگر جدید خود نیز انجام داده است. این شرکت اعلام کرده است Microsoft Edge از افزونه های موجود برای مرورگر گوگل کروم پشتیبانی کامل خواهد کرد و کاربران می توانند از افزونه های موجود در Microsoft Edge نیز استفاده کنند.

منبع:ترنجي


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share