در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

رونمایی یاهو از اپلیکیشن نیوزروم

شنبه 17 مهر 95 03:07 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر رونمایی یاهو از اپلیکیشن نیوزروم

یاهو از اپلیکیشن نیوزروم خود که یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری اخبار است رونمایی کرد.

یاهو امیدوار است که با اپلیکیشن جدید خود که جایگزین اپلیکیشن هسته ای موبایل یاهو می شود بتواند چیزی مشابه "ردیت اما برای جمعیت زیاد "ارائه دهد. نیوزروم مبتنی بر قابلیت های خبرهای اجتماعی است و به شما اجازه می دهد در مورد موضوعی اطلاعات کسب کنید و در مورد آن به گفت و گو بپردازید.
کاربران می توانند موضوعات خود را در کنار افکار شخصی خودشان در مورد یک موضوع خاص با نام " vibes" پست کنند. کاربران دیگر وایب هایی که برایشان جذاب است را دنبال می کنند. در نهایت این پروسه امکان به اشتراک گذاری و دستیابی به اخبار اجتماعی را ایجاد می کند.
اپلیکیشن های خبری زیادی برای iOS و اندروید موجود است.یاهو معتقد است که این پلت فرم می تواند توسط میلیون ها کاربر جهانی مورد استفاده قرار بگیرد و همه می توانند در مورد اتفاقات و اخبار نظر بدهند.
یاهو می گوید:" ارتباط با کسانی که به مسائل اجتماعی مشابه شما علاقه مند هستند، از تیم ورزشی گرفته تا اخبار هنرمندان یا حتی سیاست کار دشواری است. بیشتر مردم به صورت منفعل شبکه های خبری را دنبال می کنند و نمی توانند نظر خود را در مورد آن به اشتراک بگذارند. "
" این اپلیکیشن مانند ردیت اما برای جمعیت بسیار زیاد است و چیزی است که اسنپ چت و اینستاگرام روی آن تمرکز نکرده اند. این اپلیکیشن حس یک اجتماع با علایق مشابه را به ما می دهد. "

منبع: FACEIT

 

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share