در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

شنبه 10 مهر 95 02:07 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر زاینر، کلیدی برای حل معمای انتشار اپ های iOS در ایران

زاینر چیست؟ توسعه‌دهندگان iOS معمولاً با دردسرهای انتشار اپ در اپ ‌استور و مشکلات تائید آن‌ها مواجه می‌شوند و تقریباً برای هر توسعه دهنده و استارت اپی این مشکلات وجود دارد.

از طرفی هم چهارچوب‌هایی که توسعه دهندگان برای فروش قابلیت‌های داخل اپ برای آنان ترسیم شده میزان سود رسانی پروژه‌های این چنینی را به نصف کاهش می‌دهد. به علاوه این مشکلات زمانی به چشم شما خواهد آمد که یک حساب توسعه دهنده برای خود تهیه کرده باشید و توانایی تبدیل درآمد خود را از حساب‌های بین المللی به پول رایج کشور داشته باشید (با توجه به تحریم‌های اعمال شده از شرکت‌هایی همچون ویزا، مستر و پی پال روی کشور ایران). در غیر این صورت که این راه تقریباً ناممکن به نظر می‌رسد. زاینر یک راه ساده‌ تر پیشنهاد می‌دهد که به راحتی اپ‌های شما را یا در اپ استور منتشر می‌کند یا امکان نصب اپ را بر بستر URL  با استفاده از لینک مستقیم روی سیستم عامل iOS فراهم می‌کند. زاینر ادعا می‌کند توانایی استفاده از سرویس‌هایی نظیر پرداخت درون برنامه‌ای یا نوتیفیکیشن را بدون هیچ خللی در عملکرد اپ به توسعه دهندگان می‌دهد.

کاربرد زاینر در ایفون های iOS دار

زاینر چگونه کار می‌کند؟

ساز و کار استفاده از زاینر براساس استاندارد in house distribution یا انتشار اپ‌های iOS به‌صورت محلی است که اپل به برخی از توسعه دهندگان اجازه انتشار اپ‌های خود در محیط‌ هایی غیر از اپ استور می‌دهد که از برخی جهات انتشار اپ را ساده‌تر می‌کند. زاینر روش آسان ‌تری برای نصب اپ روی تلفن هوشمند اپلی مشتریانی است که دانلود از اپ استور برایشان دشوار است و در بسیاری از موارد با اخطار معروف 1009 دست و پنجه نرم می‌کنند و بعد از کمی کلنجار رفتن عطای آن را به لقایش می‌بخشند. هم اکنون اغلب بانک‌ها اپ‌های بانکداری خود در بستر iOS را به دلایل امنیتی و سهولت استفاده مشتریان، با این روش منتشر می‌کنند.

 زاینر روش آسان برای نصب اپ روی تلفن هوشمند اپل مشتریان است

مراحلی ساده اما دقیق

روش استفاده از زاینر این ‌گونه است که شما بعد از ثبت نام در آن فایل زیپ شده اپ خود را با قابلیت آپلودی که در اختیارتان قرار داده بارگذاری می‌کنید. در مواردی که فایل اپ شما حجیم باشد حتی می‌توانید از لینک مستقیم اپ خود که در یک سرور بار‌گذاری شده نیز استفاده کنید. در قسمت بعد باید bundle id اپ مورد نظر را در فیلد در نظر گرفته شده وارد کنید. سپس یکی از سرویس‌های مورد نظر خود را (طلایی ٬ نقره ای یا برنزی) انتخاب می‌کنید که هر کدام بر اساس امکاناتی که ارائه می‌دهد قیمت متفاوتی دارد. با درخواست ثبت به درگاه بانک رفته و مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید. پس از پرداخت درخواست شما در سیستم ثبت می‌شود و باید منتظر آماده‌سازی اپ ساین شده باشید. معمولاً بین ۱ یا ۲ ساعت زمان می‌برد که اپ به صورت استاندارد ساین شود و در اختیار شما قرار گیرد. به محض آماده شدن اپ ساین شده پیامکی برای شما ارسال می‌شود که آماده سازی اپ ساین شده را اعلام می‌کند و با مراجعه به پنل کاربری می‌توانید اپ ساین شده را دریافت کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهید. (تصویر زیر نمایی از پنل کاربری زاینر را نمایش می‌دهد)

مراحل ساده ولی دقیق زاینر

مشتریان زاینر

تاکنون توسعه دهندگان زیادی از زاینر در راستای انتشار محلی اپ‌های خود استفاده کرده‌اند که البته برخی از آن‌ها اپ خود را در اپ استور هم منتشر کرده‌اند. به اختصار به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
همچنین زاینر در سرویس‌هایش اعلام کرده که توانایی انتشار اپ‌های رایگان شما در اپ استور را داراست و این قابلیتی است که به عنوان یک سامانه اختصاصی آن را رسماً اعلام کرده است.

 توانایی انتشار اپ‌های رایگان شما در اپ استور توسط زاینر

منتشر شده در zoomit

برچسب: IOS   app   زاینر   ای-او-اس  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share