در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

نسخه جدید وی چت با قابلیت اپلیکیشن در اپلیکیشن عرضه می شود!!!

سه شنبه 6 مهر 95 11:07 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر نسخه جدید وی چت با قابلیت اپلیکیشن در اپلیکیشن عرضه می شود!!!

اپلیکیشن پیام رسان وی چت هم اکنون در حال آزمایش استفاده از برنامه ها درون وی چت است یعنی یک سری برنامه در این اپلیکیشن اجرا می شود. خالق وی چت توضیح داد که با استفاده از این نسخه جدید دیگر نیاز نیست که برنامه ها را روی گوشیتان نصب کنید و به سادگی می توانید برنامه هایی که می خواهید را جستجو، باز و در نهایت آن را حذف کنید.

در حال حاضر تولید کنندگان وی چت در حال دعوت از توسعه دهندگان هستند تا از برنامه های سبک به طور مستقیم در وی چت استفاده کنند. امید است با این کار بین نصب و حذف برنامه ها با توجه به میزان حافظه گوشی های هوشمند تعادلی خوب برقرار شود. با استفاده از این اپلیکیشن برنامه های سبک روی وب قرار می گیرند و شما می توانید بدون نیاز به نصب برنامه های کاربردی روی گوشی از آن ها استفاده کنید.

Tencent برای توسعه دهندگان خوش اقبال دعوت نامه ای حاوی این متن فرستاده است: « ما به دنبال راهی برای توسعه دهندگان برنامه ها هستیم که با سرعت برنامه هایشان را اجرا کنند و به راحتی آن را به اشتراک بگذارند و اشتراک و استفاده از آن در وی چت ساده باشد».

Tencent در حال حاضر مشغول نمایش اپلیکیشن های سبک تحت وب مورد استفاده است. زیر تب Discover نواری با عنوان Miniapp وجود دارد که کاربران در آنجا می توانند اپلیکیشن های مورد نظرشان را باز کنند. برای توسعه دهندگان نیز بخشی شامل ویدئو، جی پی اس، حافظه نهان، ورودی، نمودار و پرداخت وی چت وجود دارد.

البته نظر همه راجع به ترغیب کاربران با استفاده از اپلیکیشن های سبک مثبت نیست. به عنوان مثال بیلی چان که رئیس پلتفرم B2B فوالا در شانگهای است، می گوید «مینی اپلیکیشن ها برای بیسیک html خیلی خوب کار می کنند؛ اما همان‌طور که ما درحال افزایش پیچیدگی های برنامه ها در آینده هستیم، این اپلیکیشن ها ممکن است در عملکرد کلی برنامه های آینده تأثیر خوبی نداشته باشند».
منتشر شده در دیجیتال ترندز

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share