در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با عینک جدید اسنپ چت ویدئوهای 10 ثانیه ای ضبط کنید!

یکشنبه 4 مهر 95 12:07 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با عینک جدید اسنپ چت ویدئوهای 10 ثانیه ای ضبط کنید!

هر چند عینک گوگل چیزی کاملاً منطبق با خواسته های کاربران نبود اما احتمالاً عینک مجهز به دوربین اسنپ چت برای شما جذاب تر خواهد بود که با قیمت 130 دلار برای فصل پاییز عرضه شده است.

مدیر عامل شرکت ایوان اشپیگل می گوید که با گذشت پنج سال از تأسیس شرکت تا کنون این اولین تاخت و تاز سخت افزاری شرکت است. این محصول که بسیار شبیه عینک آفتابی است برای اولین بار در یک ویدئو توسط Business Insider نمایش داده شد و اسنپ چت با سرعت آن را تأیید کرد و گفت که این عینک واقعی است.

اسنپ چت به گونه ای طراحی شده که می تواند ویدئوهای 10 ثانیه ای با لنزهای چشمی ماهی ضبط کند. فقط کافی است روی دکمه نزدیک لولای عینک ضربه بزنید و شروع به ضبط فیلم در یک فرمت دایره ای شکل کنید که دقیقا مانند دید انسان شبیه سازی شده است.

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم ویدئوها در یک میدان دید 115 درجه ضبط می شود و تنظیمات آن با دوربین های موبایل و دوربین های موجود در بازار متفاوت است. شما می توانید برای افزایش سرعت اشتراک گذاری خاطراتتان اسنپ چت را با موبایلتان همگام سازی کنید، البته بهتر است این کار را قبل از شروع ضبط انجام دهید.

در حال حاضر اسنپ چت فراتر از یک اسباب بازی است، به گونه ای که اشپیگل آن را ژورنال وال استریت می نامد. این دستگاه به تدریج در بازار پخش خواهد شد، بنابراین اسنپ چت می تواند قبل ز توزیع انبوه میزان استقبال بازار از این عینک را تخمین بزند.

از آنجایی که اسنپ چت در گذشته فقط با نام یک اپلیکیشن پیام رسان شناخته می شد این شرکت اعلام کرد که احتمالاً نام جدید اسنپ اینک را اتخاذ کند.

این عینک احتمالاً برای خیلی ها جذاب است اما سؤال اساسی اینجاست که اسنپ چت تا چه حد می تواند موفق باشد در حالی که پروژه عینک گوگل با شکست مواجه شد؟ ضمن اینکه نگرانی های حفظ حریم خصوصی افراد نیز وجود دارد چیزی که گوگل را مجبور به طراحی دوباره عینک کرد، البته گوگل هنوز هم با شرکت های علاقمند به عینک برای استفاده های سودمند کار می کند.

این عینک در رنگ های مشکی، آبی سیر و نارنجی عرضه شده است.

منتشر شده در androidauthority


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share