در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

همه چیز درباره پرینتر جیبی hp

شنبه 3 مهر 95 01:07 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر همه چیز درباره پرینتر جیبی hp

امروزه تلفن های هوشمند موجود به دوربین هایی مجهز شده اند که برای یک کاربر عادی بسیار فوق العاده و حرفه ای محسوب می شود. این روزها در تمام مهمانی های دوستانه، تفریحات و حتی سر کلاس عکس گرفتن به جزئی جدایی ناپذیر تبدیل شده است و تقریباً محال است جایی برویم و عکس نگیریم. بعضی افراد همین برایشان کافی است که عکس ها را در گوشی خود داشته باشند اما برخی دیگر دوست دارند عکس را لمس کنند، آن را در دست بگیرند و در آلبوم خود نگه دارند. این افراد معمولاً بعد از انتقال عکس ها به کامپیوتر در اولین فرصت از آن پرینت تهیه می کنند. اما بعضی ها خیلی عجله دارند.
پرینترهای جیبی Sprocket اچ پی مناسب برای افرادی است که می خواهند در همان لحظه از عکسهایشان پرینت تهیه کنند. البته قبلاً شرکت هایی مانند فوجی فیلم و پولاروید پرینترهای جیبی ساخته بودند و حالا نوبت به اچ پی رسیده است.

پرینتر جیبی Sprocket اچ پی

نام Sprocket مفهوم کوچکی را القاء می کند و احتمالاً این پرینتر از گوشی شما هم کوچکتر است. البته نمی توان گفت هر دستگاه کوچکی الزاماً خوب است. این پرینتر فقط می تواند تصاویر 2x3 را پرینت بگیرد.
این پرینتر از تکنولوژی ZINK Zero Ink بهره می برد یعنی که در آن از جوهر و جوهر افشانی استفاده نمی شود. در واقع کاغذهای رنگی مخصوصی در این پرینترها استفاده می شود که صرفاً با گرما دادن به نقاط خاص رنگ آن نقطه تعیین می شود.
البته این هم یک مزیت است و هم عیب. مزیت است زیرا دیگر اثری از در هم شدن رنگ ها در پرینترهای جوهر افشان نیست. به دلیل استفاده از کاغذهای خاص هزینه استفاده از آن زیاد می شود.
قیمت این دستگاه با 10 بسته کاغذ HP Zink همراه آن 129,99 دلار است. برای هر بسته 20 تایی کاغذ باید 10 دلار پرداخت کرد.

در ادامه می توانید ویدئوی مربوط به این پرینتر را ببینید و قابلیت های آن را بیشتر ببینید.

منتشر شده در slashgear

 

برچسب: اچ-پی   PRINTER   پرینتر   عکس   HP   picture   Sprocket  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share