در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با روش های آزمایش مادربردهای صنعتی ایسوس آشنا شوید

یکشنبه 28 شهریور 95 12:06 |   |

دسته بندی:سخت افزارها

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با روش های آزمایش مادربردهای صنعتی ایسوس آشنا شوید

در جهان صنعت، اطمینان از پایداری و دوام در شرایط سخت، یکی از مهم‌ترین ملاک‌های انتخاب مادربرد است. ایسوس هم به‌ منظور حصول اطمینان از کیفیت این رده از محصولات، حتی در ارزان‌ترین مدل‌های خود نیز آزمایش‌هایی سخت را برای اطمینان از سازگاری و امنیت انجام می‌دهد. مادربردهای تولید شده ایسوس با بیش از 1000 دستگاه دیگر سازگاری دارند و حداقل 7000 ساعت آزمایش دوام و پایداری بر روی آنها انجام می‌‌شود.

آزمایشات اندازه‌گیری حرارت

افزایش دما ریسک از کار افتادن سیستم را افزایش می‌دهد، بنابراین ایسوس، مادربردهای خود را در معرض آزمایش‌های مختلف گرمایی قرار می‌دهد. در این صورت، مشتری می‌داند که چه سیستم خنک‌کننده‌ای و در چه شرایطی برای هر مادربرد نیاز دارد.

آزمایشات اندازه‌گیری حرارت در مادربوردهای ایسوس

آزمایش رطوبت و دما

اثرات دما و رطوبت برای محاسبات عملکرد در دنیای واقعی یکی از عوامل مهم به‌ شمار می‌آید. به همین دلیل ایسوس مادربردهای خود را چندین بار در معرض آزمایش‌های دما و رطوبت قرار می‌دهد تا مشتریان درهنگام خرید بدانند که می‌ توانند در هر شرایطی از آنها استفاده کنند.

آزمایش رطوبت و دما در مادربوردهای ایسوس

آزمایش شوک گرمایی

ایسوس در آزمایش‌های خود مادربردها را در معرض تغییر ناگهانی گرمای محیط قرار می‌دهد تا نشان دهد که با هرگونه تغییر محیطی حتی ناگهانی، سازگار هستند.

آزمایش شوک گرمایی در مادربوردهای ایسوس

آزمایش آکوستیک

میزان «نویز» تمامی مادربردهای ایسوس در محیط آزمایشگاه سنجیده می‌شود تا میزان صدای مزاحم آنها به حداقل کاسته شود و این به معنی محیط آرامتر و بی‌صداتر برای کار است.

آزمایش آکوستیک برای میزان نویز مادربوردهای ایسوس

آزمایش سقوط

سقوط قطعات بر روی زمین واقعیتی است که ممکن است برای هر کاربری پیش آید. به همین دلیل ایسوس، هم خود قطعات و بسته‌بندی آنها را در معرض آزمایش سقوط قرار می‌دهد تا مطمئن شود که در شرایط خاص دوام خواهند آورد.

آزمایش لرزش و شوک در حالت خاموش

یکی از مشکلات باربری و حمل و نقل محصولات سخت‌افزاری، لرزش‌هایی است که در هنگام جابجایی به کالاها وارد می‌شود. ایسوس مادربردهای خود را حتی برای این شرایط نیز آزمایش می‌کند تا در هنگام حمل‌ ونقل آسیبی به آنها وارد نشود.

آزمایش لرزش و شوک در حالت خاموش در مادربوردهای ایسوس
 
آزمایش لرزش و شوک در حالت خاموشبرای رفع مشکلات باربری و حمل و نقل مادربوردهای ایسوس

منتشر شده در shabakeh-mag

برچسب: ایسوس   asus   مادربرد   Motherboards  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share