در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Logitech K 780 کیبوردی که به شما اجازه می دهد بین سه دستگاه سوئیچ کنید!!!

شنبه 27 شهریور 95 01:06 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Logitech K 780 کیبوردی که به شما اجازه می دهد بین سه دستگاه سوئیچ کنید!!!

همه ما می دانیم که برخی افراد هنگامی که در خانه هستند برای کار با تبلت یا تلفن های هوشمند خود از کیبورد استفاده می کنند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید احتمالاً کیبوردی که در ادامه معرفی می کنیم برای شما بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. چرا که اگر یک کیبورد برای کامپیوتر و کیبورد دیگری برای تبلت و موبایل خود استفاده کنید میز شما بسیار شلوغ خواهد شد و خودتان هم دچار زحمت خواهید شد.
کیبوردی که جدیداً لاجیتک معرفی کرده با نام لاجیتک K 780 راه حلی برای تمام این مشکلات ارائه داده است. با این کیبورد شما می توانید همزمان سه دستگاه را کنترل کنید و بین سه دستگاه سوئیچ کنید. به این معنی که شما می توانید به طور همزمان کامپیوتر، تبلت و موبایل خود را به آن وصل کنید و تنها با فشردن یک دکمه روی کیبورد دستگاه مورد استفاده را تغییر دهید.
در واقع هنگامی که در حال تایپ با کامپیوتر هستید می توانید به راحتی روی تلفن همراه خود سوئیچ کنید و به پیام دریافت شده روی گوشیتان پاسخ دهید. این کیبورد بی سیم است یعنی که به راحتی می توانید آن را هرجایی که می خواهید با خود ببرید. حتی در بالای کیبورد شیارهایی وجود دارد که می توانید گوشی و یا تبلت خود را آنجا قرار دهید و علاوه بر محافظت از آن ها موجب می شود هنگام کار با کیبورد بر گوشی و تبلت خود مسلط باشید.
ویدئوی زیر را برای پی بردن به کارایی این کیبورد مشاهده کنید.

لاجیتک K780 با دو باتری AAA کار می کند و اگر شما به خرید آن علاقمند هستید می توانید با قیمت 80 دلار از طریق وب سایت لاجیتک آن را تهیه کنید.
منتشر شده در ubergizmo

 

برچسب: تبلت   tablet   mobile   keyboard   موبایل   کیبورد  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share