در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بهترین اپلیکیشن های ویرایش ویدئو در اندروید

چهارشنبه 24 شهریور 95 12:06 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بهترین اپلیکیشن های ویرایش ویدئو در اندروید

ویرایش ویدئو یکی از سنگین ترین کارهایی است که یک دستگاه می تواند انجام دهد. اگر بخواهیم روی کامپیوتر ویدئوها را ویرایش کنیم باید مشخصات معقول و مناسبی از رم، فضای ذخیره سازی و ... داشته باشد. به همین دلیل ویرایش فیلم یکی از مشکل ترین کارها در تلفن های همراه محسوب می شود. هر چند قدرت اپلیکیشن های ویرایش ویدئوی تلفن همراه قابل مقایسه با برنامه های روی کامپیوتر نیست اما گزینه ای است که همیشه در دسترس است و می توان کارهای زیادی با آن انجام داد. در ادامه با ما همراه باشید تا 10 تا از بهترین برنامه های ویرایشگر ویدئو در اندروید را به شما معرفی کنیم.

Adobe Premiere Clip

این یکی از برنامه های ویرایشگر ویدئویی است که تولید یک شرکت نام آشنا است. با این اپلیکیشن می توانید ویدئوهای خود را با انواع ابزارهای موجود در آن ویرایش کنید و افکت ها و موسیقی مورد علاقه خود را روی آن قرار دهید و حتی ادامه آن را روی PC یا Mac انجام دهید به ویژه اگر از Adobe Premiere Pro روی آن ها استفاده می کنید.

Funimate

Funimate اپلیکیشنی محبوب است با اینکه نمی توان گفت خیلی قدرتمند است. این برنامه ای عالی برای ساخت فیلم هایی همراه با موسیقی و یا فیلم های بدون موسیقی است و 15 افکت روی آن قرار دارد. استفاده از این نرم افزار نسبتاً ساده است.

 

Movie Maker Filmmaker

این یک ویرایشگر ویدئوی کلاسیک است که شما را قادر می سازد محتوای ویدئو را تنظیم کنید. این نرم افزار به شما امکان قرار دادن انواع جلوه ها بر روی تصویر و سفارشی سازی فیلترهای طراحی را به شما می دهد.

ویرایشگر ویدئیر Movie Maker Filmmaker

PowerDirector Video Editor

این یکی از جامع ترین ویرایشگرهای ویدئوی موجود در لیست است. ویژگی هایی نظیر ابزار ویرایش سریع، جلوه های مختلف و یک سری ابزارهای دیگر و حتی پشتیبانی از حرکت آهسته و رابط کاربری آسان PowerDirector Video Editor را تبدیل به برنامه ای بسیار عالی کرده است.

 

Quik

Quik نسلی جدید از ویرایشگرهای ویدئو است. اگر شما به یک کلیپ ساده نیاز دارید این برنامه ای بسیار مناسب است. شما می توانید 50 عکس و کلیپ های ویدئویی را به آن اضافه کنید و با آن ها فیلم کوتاه بسازید. این برنامه شبیه Adobe Premiere Clip یا PowerDirector هست.

 

VivaVideo

یک برنامه در حد متوسط که برای اکثریت مردم قابل استفاده است. این برنامه ابتدا کلیپ های شما را بارگذاری می کند و در مراحل بعدی می توان بیش از 200 فیلتر و افکت را بر روی آن اعمال کرد و در صورت تمایل متن روی آن نوشت و از حرکت سریع و آهسته نیز پشتیبانی کرد. VivaVideo یک نسخه رایگان با محدودیت زمانی دارد و در صورتی که بخواهید محدودیت را بردارید نیاز است نسخه های حرفه ای را خریداری کنید.

 

Video Editor

این یک ویرایشگر ویدئوی ساده است که امکانات اساسی مانند سازماندهی کلیپ ها و اضافه کردن موسیقی را دارد. شما همچنین می توانید شکلک، متن و یا جلوه های تصویری را به آن اضافه کنید. این ویرایشگر برای تولید کلیپ های اینستاگرام بسیار مناسب است.

محیط ویرایشگر Video Editor

Videoshop

یکی دیگر از ویرایشگرهای ویدئو که اگر شما به یک کلیپ ساده نیاز دارید واقعاً چیز خوبی است. این برنامه ویژگی های اساسی مانند تمیز کردن، ویرایش اولیه و افزودن موسیقی را دارد. یک سری امکانات دیگر مانند معکوس کردن ویدئو و یا افزودن جلوه های صوتی نیز در آن وجود دارد.

امکانات Videoshop

VideoShow

VideoShow یک ویرایشگر قدرتمند ویدئو است. هر چند قابل قیاس با PowerDirector نیست اما ویژگی های خوب بسیاری دارد. این برنامه علاوه بر امکانات پایه امکان افزودن برچسب، متن، تم و ... به ویدئوها در آن وجود دارد. حتی در صورت نیاز می توانید صدای ضبط شده بر روی آن قرار دهید.

 

VQuick

VQuick آخرین ویرایشگر ویدئو در لیست ما و البته یکی از جدیدترین ویرایشگرها می باشد. این اپلیکیشن برای سازندگان ویدئوهای اجتماعی ساخته شده است. این برنامه ویژگی های اساسی یک ویرایشگر ویدئو را دارد اما امکانات خاصی در آن وجود ندارد. این برنامه برای انتشار کلیپ در شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است.

منتشر شده در androidauthority


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • نظرات دیگران

  0
  شهرزاد روحانی
  پنجشنبه 25 شهریور 95 11:29

  خیلی از جاهای متن به هم ریخته و بد ترجمه شده مثل قسمت Adobe Premiere Clip و Quik


  کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share