در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

شهر فافا و برگزاری اولین کنفرانس تخصصی بازاریابی و فروش در بازار الکامپ و تلکام در جنوب کشور

شنبه 13 شهریور 95 05:06 |   |

دسته بندی:اخبار فافا

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر شهر فافا و برگزاری اولین کنفرانس تخصصی بازاریابی و فروش در بازار الکامپ و تلکام در جنوب کشور

اولين كنفرانس آموزشي بازاريابي و فروش در بازار الكامپ و تلكام، همزمان با هفدهمين سالروز تاسيس شهر فافا براي نخستين بار در جنوب كشور با رويكرد روش های نوین بازاریابی و فروش در بازار الکامپ و تلکام و راه کارهای خروج از بحران در دوره رکود اقتصادی برگزار شد.

اولين كنفرانس آموزشي بازاريابي و فروش در بازار الكامپ و تلكام

نفرانس آموزشي بازاريابي و فروش در بازار الكامپ و تلكام با میزبانی فافا

کنفرانس آموزشی با رويكرد روش های نوین بازاریابی و فروش در بازار الکامپ و تلکام

هفدهمين سالروز تاسيس شهر فافا

جشن هفدهمين سالروز تاسيس شهر فافا با حضور مدیران فافا

كنفرانس جمعه 12 شهريور با هدف ارتقاء سطح مهارت بازاريابي و دانش فروش در بازار الكامپ و تلكام توسط استاد دكتر كامران صحت و با حضور بالغ بر 200 نفر از همكاران جنوب كشور، حضور محترم رياست سازمان نظام صنفي امور رايانه استان، معاونت تجاري شركت مخابرات استان فارس، جمعي از كاركنان محترم اين شركت و اصحاب رسانه در سالن همايش هاي مخابرات برگزار شد.

کنفرانس با هدف ارتقاء سطح مهارت بازاريابي و دانش فروش در بازار الكامپ و تلكام

کنفرانس ارتقاء سطح مهارت بازاريابي و دانش فروش در بازار الكامپ و تلكام توسط استاد دكتر كامران صحت

مهندس احسان تمیس

مدير عامل شركت شهر فافا در اين مراسم با ابراز رضايت از عملكرد شركت در سال گذشته، يكي از دلايل موفقيت مجموعه خود را وجود همكاران و مشتريان خوب و وفادار دانست. غلامرضا تميس در خلال سخنراني خود متذكر شد: در شرايط امروز كه دولت با مشكلات اعتباري دست به گريبان است و امكان ايجاد اشتغال در سطح گسترده براي دولت وجود ندارد، اين سرمايه گذاران بخش خصوصي هستند كه مي توانند با راه اندازي فعاليت هاي اقتصادي مختلف، زمينه اشتغال جوانان را فراهم كنند. وي تعداد اشتغال مستقیم ایجاد شده در شهر فافا را 45 نفر دانست و گفت: تعداد بسیاری هم به طور غیر مستقیم از طریق فعالیت های این مجموعه مشغول فعالیت هستند. علاوه بر این، در طول سال نیز جوانان بسیاری با عنوان کارآموز، آموزش ها و مهارت های لازم را در حوزه کامپیوتر و همچنین بازاریابی فرا می گیرند و خود به طور مستقل فعالیتی را آغاز می کنند و زمینه اشتغال تعداد دیگری را نیز فراهم می کنند.

ابراز رضايت مدیر عامل فافا از عملكرد شركت در سال گذشته

آقای غلامرضا تميس مدیرعامل فافا

غلامرضا تميس كه در اين مراسم لوح تقديري از طرف مدير كل محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات استان فارس را از دبير محترم سازمان نظام صنفي امور رايانه استان سركار خانم مهندس وثوق دريافت كرد، با اشاره به سرعت پيشرفت جهان در حوزه تكنولوزي، ارتباطات و اطلاعات، هدف اصلي مجموعه را آشنا سازي مردم با اين پيشرفت ها و ارائه سخت افزار هاي لازم جهت بهرمندي از آنها بيان داشت. در حاشيه اين كنفرانس نمايشگاهي با حضور فعالين قدرتمند حوزه فناوري شركت هاي ASUS ,MSI و D-link برگزار شد كه مورد استقبال مدعوين اين كنفرانس قرار گرفت.

كنفرانس نمايشگاهي با حضور فعالين قدرتمند حوزه فناوري شركت هاي ASUS ,MSI و D-link

كنفرانس نمايشگاهي با حضور فعالين حوزه فناوري مانند MSI

كنفرانس نمايشگاهي با حضور فعالين قدرتمند حوزه فناوري شركت هايD-link

مهمانان جشنواره

هئیت مدیره و کارکنان فافا

در اين مراسم ضمن رونمايي از دو گواهينامه ISO9001 و ISO 10002، از 10 همكار شهر فافا در سالهاي گذشته نيز با اهداء هدايايي تقدير به عمل آمد.

دو گواهينامه ISO9001 و ISO 10002

تقدیر از همکاران شهر فافا

اعضای هیئت مدیره فافا

کارکنان شهر فافا

شهر فافا
منتشر شده در: fafait

 

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share