در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

واتس اپ به کاربران اندروید اجازه ارسال ویدئو به صورت GIF می دهد

سه شنبه 9 شهریور 95 12:06 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر واتس اپ به کاربران اندروید اجازه ارسال ویدئو به صورت GIF می دهد

امکان ارسال ویدئو به صورت انیمیشن گیف به واتس اپ اندروید افزوده شد. واتس اپ به زودی این امکان را برای کاربران فراهم می سازد که ویدئوها را در قالب GIF ارسال کنند.

با افزوده شدن این امکان به واتس اپ مکالمه های کاربران جذاب تر خواهد شد چرا که در حل حاضر انیمیشن های GIF رو به رشد هستند و راهی مهم برای برقراری ارتباط میان کاربران اینترنتی تبدیل شده اند. سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر و همچنین اپلیکیشن هایی مانند تلگرام در حال حاضر از GIF پشتیبانی می کنند اما واتس اپ به تازگی خبر از افزودن این امکان به اپلیکیشن خود داده است.
البته هنوز هم واتس اپ از این امکان پشتیبانی نمی کند اما توسعه دهندگان واتس اپ این قول را داده اند که در نسخه جدید واتس اپ این امکان را در اختیار کاربران قرار دهند.

بنا به گزارش های رسیده کاربران واتس اپ برای اینکه بتوانند از امکان ارسال GIF استفاده کنند باید دستگاه خود را روت کنند و تغییرات اساسی در ان اعمال کنند. البته اندروید بیان کرده که در آخرین نسخه بتای واتس اپ دستگاه های روت نشده هم می توانند عکس GIF را تولید و ارسال کنند.

برای انجام این کار کافی است به صفحه مکالمه بروید، وارد دوربین شده، سپس ویدئو را ضبط کنید و در نهایت روی OK ضربه بزنید تا ضبط ویدئو تمام شود. واتس اپ به شما این امکان را می دهد که ویدئو را ویرایش کنید و زمان آن را به کمتر از 6 ثانیه برسانید. آیکون دوربین روی GIF روشن می شود و در نهایت می توانید ویدئوی ضبط شده خود را در قالب یک فایل GIF ارسال کنید.

این قابلیت جدید ممکن است از کاربران ناراضی از سیاست جدید واتس اپ در مقابل فیس‌بوک کمی دلجویی کند. واتس اپ اخیراً با اجرای سیاستی جدید شماره تلفن و اطلاعات کاربران را برای تبلیغات هدفمند در اختیار فیس‌بوک قرار داده است. البته خوشبختانه کاربران می توانند با ورود به بخش تنظیمات عدم تمایل به اشتراک گذاری داده با فیس‌بوک را اعلام کنند.

حال سؤالی که پیش می آید این است که آیا این ویژگی ها در iOS بهتر خواهد بود یا اندروید؟ فعلاً برای قضاوت زود است و باید تا زمان ارائه آن صبر کرد.
منتشرشده در techtimes

برچسب: video   واتس-اپ   WhatsApp   ویدئو   GIF   انیمیشن  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share