در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

سلامت و تناسب اندام خود را با برنامه های اندرویدی تنظیم کنید.

سه شنبه 2 شهریور 95 12:06 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر سلامت و تناسب اندام خود را با برنامه های اندرویدی تنظیم کنید.

آیا شما به دنبال راهی برای پیدا کردن انگیزه کم غذا خوردن، خواب بهتر و یا ورزش منظم هستید؟ برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند. ما در اینجا تعدادی از آن ها را که از طریق فروشگاه Google Play می توانید آن ها را دانلود کنید به شما معرفی خواهیم کرد.

1-برنامه های دنبال کننده فعالیت ها

به نظر شما رسم نمودار از میزان فعالیت های روزانه به سادگی امکان پذیر است؟ برای این کار می توانید از برنامه های زیر استفاده کنید.
RunKeeper 
RunKeeper به شما اجازه می دهد که با استفاده از فرستنده و گیرنده GPS گوشی خود همواره سرعت راه رفتن و مسافت طی شده را در تمام مسیرها دنبال کنید. این برنامه علاوه بر تنظیم سرعت قابلیت اجرای موسیقی نیز دارد.
Runtastic 
Runtastic جزء اصلی گوشی های هوشمند است، با یک رابط کاربری ساده که به هیچ عنوان موجب قربانی شدن ویژگی های پیشرفته برنامه نشده است. برنامه با استفاده از سنسورهای گوشی های هوشمند معیارهایی مانند فاصله، سرعت نسبی، میزان کالری سوزانده شده و ضربان قلب را پیگیری می کند. علاوه بر این‌ها نقشه سه بعدی دارد و تاریخچه تمرینات را نیز نگه می دارد .
Strava 
Strava یک برنامه ردیابی بسیار عالی است که مسیر راه رفتن و دوچرخه سواری را از طریق GPS دنبال می کند. با این برنامه یک روح رقابتی را در خود می توانید ایجاد کنید و خود را به چالش بکشید.
Moves 
Moves آهنگ حرکات روزانه شما را در حال راه رفتن، دویدن یا دوچرخه سواری با GPS گوشی های هوشمند پیگیری می کند. پس از آن داده ها در یک جدول نمایش داده می شوند و می توان تاریخچه بصری از میزان فعالیت های خود مشاهده کرد.
Map My Run 
نمودار دقیقی از فاصله طی شده و سرعت تمرینات را ارائه می دهد و میزان کالری سوزانده شده را اندازه می گیرد. این برنامه به شما اجازه می دهد موسیقی و تماس های خود را به طور مستقیم از داخل برنامه کنترل کنید. قابلیت ذخیره تمرینات گذشته و نیز به اشتراک گذاری رکوردها را نیز دارد.

2-راهنمای تمرینات

مربیان بزرگی هستند که می توانند به شما در تمرینات کمک کنند اما با استفاده از برنامه های زیر بدون نیاز به مربی شما می توانید تمرینات خود را با هزینه کم مدیریت کنید.
Nike+ Training Club
این برنامه تمرینات 45 دقیقه ای  قابل استفاده برای صدها نفر ارائه می دهد که بر اساس اهداف شخصی شما برنامه تناسب اندام به شما ارائه می دهد. این برنامه با ارائه عکس ها و ویدئوها نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی را به شما نشان می دهد.

FitnessBuilder
FitnessBuilder فروشگاهی متنوع از تمرینات که به طور خاص برای کمک به بهینه سازی زمان حضور در باشگاه فقط با استفاده از فیلم های آموزشی ساده و توضیحات پیرامون آن است. حتی اگر بخواهید می توانید تمرینات خود را به صورت یک فایل PDF داشته باشید.
5X5 Strong Lifts
5X5 Strong Liftsبرای وزنه برداران با تجربه که می خواهند عضله بیشتری به دست آورند و چربی بیشتری نیز از دست بدهند. ممکن است شما به عنوان یک ورزشکار حرفه ای تجربه زیادی داشته باشید اما هنوز هم این برنامه با ارائه تمرینات 45 دقیقه ای ر طول هفته اثر مطلوبی برای شما داشته باشد.

3-تغذیه و خواب

برای تناسب اندام رژیم غذایی سالم و خواب نیز بسیار حیاتی است. برنامه های زیر می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.
Lose it
Lose it وزن، سن و قد شما میزان کالری دریافتی شما را دریافت می کند و یک برنامه غذایی بر اساس میزان کالری و نوع ورزش شما ارائه می دهد.
Sleep Cycle
فقط کافی است گوشی هوشمند خود را در تشک قرار دهید برنامه Sleep Cycle از بقیه موارد مراقبت خواهد کرد. این برنامه مجموعه‌ای از معیارهای فراگیر کیفیت خواب را در نظر می گیرد و خوابی آرام برای شما به ارمغان می آورد.
منتشر شده در digitaltrends
 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share