در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

دوشنبه 1 شهریور 95 12:06 |   |

دسته بندی:لپ تاپ

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ

 

امسال اپل و دل در حالی موقعیت خود را به ترتیب در مقام اول و دوم حفظ کردند که ایسوس از رتبه هفتم در سال گذشته به رتبه سوم ارتقاء پیدا کرد و HP به دلیل ارائه لپ تاپ های متوسط و پشتیبانی ضعیف از جایگاه سوم به ششم سقوط کرد.

رتبه برندهای مختلف در لپتاپ

1-Apple

به لطف ارائه لپ تاپ هایی با بهترین کلاس و همچنین پشتیبانی مناسب، اپل برای هفتمین سال متوالی جایگاه خود را در ردیف اول حفظ کرد. این شرکت مستقر در کالیفرنیا ، همچنین نمره بالایی برای نرم افزار قدرتمند خود و پوشش گارانتی مناسب دریافت کرده است که به شما اجازه می دهد تا هنگام مشاهده اشکال در محصول یک ایمیل ارسال کنید و یا برای دریافت خدمات آن را به فروشگاه ببرید.

اپل برای هفتمین سال متوالی جایگاه خود را در ردیف اول لپتاپ حفظ کرد

2. دل

برای دومین سال متوالی به عنوان بهترین فروشنده PC و لپ تاپ  و به طور خاص رتبه دوم فروش لپ تاپ شناخته شد. این شرکت گارانتی های بسیار مفید و قدرتمندی را ارائه می دهد به علاوه اینکه وسیع ترین مجموعه لپ تاپ ها را از نظر قیمتی و امکانات دارد.

لپتاپ دل برای دومین سال متوالی به عنوان بهترین فروشنده PC و لپ تاپ  و به طور خاص رتبه دوم فروش لپ تاپ شناخته شد

3-ایسوس

ایسوس با کمک تولید محصولات خوب و جذاب امسال توانست به مقام سوم صعود کند. به لطف لپ تاپ هایی با کیفیت بالا مثل Asus ZenBook UX305 این تولید کننده تایوانی در رتبه سوم قرار گرفت و ارزش این برند افزایش یافت.

رتبه سوم ایسوس با تولید محصولات خوب و جذاب

معیارهای رتبه بندی برندها

جهت بررسی برندها طراحی، کیفیت، پشتیبانی فنی، گارانتی، نرم افزار، نوآوری و قیمت و قدرت انتخاب در نظر گرفته شده و به هر برند نمره ای از 100 داده شده است.
طراحی (15 امتیاز): هر برند تجاری طراحی مخصوص خودش را دارد، ملاک امتیازدهی علاوه بر زیبایی، مواد مورد استفاده و کیفیت کلی ساخت بوده است.
کیفیت (30 امتیاز): مهم ترین جنبه هر برند تجاری کیفیت محصولات آن است. از فوریه 2016 تا ژانویه 2016 به لپ تاپ ها امتیازی بین 1 تا 5 ستاره داده شد که ما لپ تاپ های زیر 3 ستاره را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. در نهایت میانگین نمره لپ تاپ های یک برند محاسبه شد و در آخرین مرحله امتیازی از 30 به هر برند داده شد.
پشتیبانی فنی (20 امتیاز): هنگامی که شما یک لپ تاپ می خرید می خواهید بدانید که تولید کننده تا چه حد در حل مشکلات فنی به شما کمک می کند. ما با رائه پرسش نامه های همگانی در شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و همچنین تلفن کردن به مشتریان به برندها امتیاز دادیم.
گارانتی (5 امتیاز): اگر قطعه ای در لپ تاپ خراب شد آیا به راحتی می توان آن را سرویس کرد؟ اکثر شرکت ها به طور استاندارد یک سال گارانتی قطعات ارائه می دهند؛ اما برخی از برندها در ازای تعمیرات هزینه حمل و نقل را دریافت می کنند که گاهی ممکن است به صرفه نباشد.
نرم افزار (5 امتیاز): ارائه برنامه های مفید و کاربردی و همچنین استفاده راحت از نرم افزارها و فرمان خاموش/روشن برای حذف نرم افزارهای ناخواسته ملاک این امتیاز دهی بوده است.
نوآوری (10 امتیاز): امروزه لپ تاپ های 2 در یک به سرعت در حال گسترش است. این امتیاز دهی بر اساس توانایی شرکت ها در حرکت همگام با بازار و توسعه فناوری های جدید انجام شده است.
قیمت و انتخاب (15 امتیاز): این که کدام برند طیف گسترده تری از لپ تاپ ها را بر مبنای تجاری بودن، بازی، قیمت و ... ارائه داده است. همچنین قیمت گذاری لپ تاپ ها نیز مد نظر بوده است. هر برندی که طیف گسترده تری از کاربران را پوشش دهد مسلماً بیشترین امتیاز را خواهد داشت.

منتشر شده در laptopmag

 

برچسب: ایسوس   asus   laptop   اپل   APPLE   لپ-تاپ   best   دل   DEL  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share