در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

هرآنچه در مورد Duo، اپلیکیشن ویدئو چت جدید گوگل باید بدانید!!!

چهارشنبه 27 مرداد 95 01:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر هرآنچه در مورد Duo، اپلیکیشن ویدئو چت جدید گوگل باید بدانید!!!
 
گوگل سرانجام از اپلیکیشن ویدئو چت جدید خود با نام Due که در کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال آن را وعده داده بود رونمایی کرد.
فعلاً ما در این مطلب آنچه نیاز است درباره Due بدانید را برای شما بازگو خواهیم کرد.
 

1-نیاز به حساب کاربری گوگل ندارد و فقط با شماره تلفن راه‌اندازی می‌شود

حساب کاربری گوگل ندارید؟ نگران نباشید. Due به شما اجازه می‌دهد با شماره تلفنتان از آن استفاده کنید. پس از نصب پیامکی حاوی کد اعتبارسنجی برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن کد امنیتی اپلیکیشن فعال می‌شود.
شما می‌توانید با شماره‌های متعددی از Due استفاده کنید اما نمی‌توانید یک شماره را به‌طور هم‌زمان روی دو گوشی مورد استفاده قرار دهید.
اپلیکشن ویدئو چت Due گوگل

 

2-بر روی iOS و اندروید قابل اجراست

خبر بد برای کاربران ویندوزفون اینکه، این برنامه را نمی‌توانند نصب کنند اما کاربران iOS و اندروید که بیشترین کاربران موبایل را تشکیل می‌دهند می‌توانند از آن استفاده کنند.
Due برای کاربران Windows, OS X, Chrome OS نیز در دسترس نیست.
 

3-قبل از پاسخگویی می‌توانید شخصی که در حال تماس با شماست را ببینید

اگر در حال دریافت تماس از یک دوست هستید قبل از پاسخگویی به تماس می‌توانید پیش‌نمایش ویدئویی از دوستتان را بینید بدون اینکه دیده شوید.
اگر شما روی اندروید کار می‌کنید می‌توانید تصویر مخاطب را حتی در حالت قفل صفحه نیز نمایش می‌دهد اما در iOS در حالت قفل صفحه‌نمایش امکان دیدن ویدئو نیست.
امکان دیدن فرد تماس گیرنده قبل از برقراری تماس با Due

4-فقط برای تماس‌های ویدئویی است

این برنامه امکان برقراری تماس ویدئویی را فراهم می‌کند اما متأسفانه امکان ارسال متن و موسیقی در آن وجود ندارد و برای آن مجبورید از برنامه‌های دیگر استفاده کنید. 
شما حتی نمی‌توانید فقط تماس صوتی برقرار کنید. گاهی اوقات در شرایطی هستید که امکان برقراری تماس تصویری ندارید اما باید بگوییم متأسفانه هیچ راهی برای برقراری تماس صوتی با Due وجود ندارد.
 

5-مکالمه تصویری می‌تواند با جزئیات باشد

مکالمه تصویری با اپراتورهای Verizon، T-Mobile و همچنین وای فای با کیفیت عالی برقرار شد و تماس کاملاً صاف بود. می‌توان مطمئن بود که در هر نقطه‌ای کیفیت تصویر خوب است. البته اینکه با پایین آمدن سرعت اینترنت کیفیت تصویر نیز پایین بیاید امری طبیعی است.
 

6-مکالمات به صورت End to End رمزگذاری شده است

دیگر نیاز نیست نگران شنود مکالمات توسط دیگران از جمله خود گوگل باشید. تمام مکالمات شما به صورت End to End رمزگذاری شده است.
 

7-امکان دانلود آن برای تبلت وجود ندارد

شما نمی توانید Due را از فروشگاه Google Play به طور مستقیم برای تبلت دانلود کنید. این برنامه به طور رسمی فقط بر روی گوشی پشتیبانی می‌شود. اما اگر آن را بر روی تبلت خود نصب کنید و با شماره تلفنتان در آن ثبت نام کنید به خوبی کار می‌کند.
 

8- امکان مسدود کردن تماس مزاحمان

اگر شخصی با شما تماس می‌گیرد و برایتان مزاحمت ایجاد می‌کند به راحتی از طریق پانل تنظیمات می توانید شماره وی را مسدود کنید.
امکان مسدود کردن تماس مزاحمان با Due
منتشر شده در pcworld

 

 

برچسب: google   گوگل   ویدئوچت   video-chat   Due  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share