در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

شهرکامپیوترفافا در دومین جشنواره هفته خرید اینترنتی

دوشنبه 9 آذر 22 12:09 |   |

دسته بندی:

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر شهرکامپیوترفافا در دومین جشنواره هفته خرید اینترنتی

دومین جشنواره خرید اینترنتی با حمایت وزارت صنعت معدن تجارت و حضور بیش از هزار گروه کالایی  از 18 اسفند ماه آغاز به کار کرد .
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیک ؛دومین جشنواره خرید اینترنتی با رویکرد دوشنبه بازار اینترنتی از18 اسفند رسما آغاز به کار کرد. این جشنواره در طی یک هفته فعالیت خود این امکان را به خریداران محترم می دهد تا در فضای امن و آسوده به خرید اینترنتی بپپردازند.
مرکز توسعه تجارت الکترونیک  به عنوان متولی اعطای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی  در راستای  دستور محمد نعمت زاده وزیر  صنعت، معدن و تجارت به عنوان برگزار کننده این جشنواره  بر روال خریدهای اینترنتی در جشنواره نظارت دارد.به این جهت متقاضیان می تواند  با مراجعه به سایت eshopfest.ir  در امنیت و آرامش خرید کنند.
تجربه برگزاری  موفق جشنواره های  خرید اینترنتی در کشورهای مختلف دنیا موجب توجه خاص مردم به خریدهای اینترنتی شده است ، حال این که طبق آخرین آمارهای موجود از بازار  تجارت الکترونیک در دنیا و عزم و اراده  کشورهای آسیایی برای سهم گیری از این بازار موجب شده است تا وزرات صنعت معدن تجارت توسعه تجارت الکترونیک را در دستور کار خود قرار دهد.
در عین حال آمارهای موجود از خریدهای ثبت شده اینترنتی توسط بانک مرکزی نشان می دهد، در سال جاری  500 هزار میلیارد ریال گردش مالی خریدهای اینترنتی بوده است. این ارقام با توجه به رشد 229 درصدی ثبت خریدهای اینترنتی نسبت به سال گذشته نشان از توجه مردم به خرید امن در فضای اینترنتی دارد.

شهركامپيوترفافا نيزدر اين جشنواره با ارائه 20 كالا با تخفيف ويژه حضور دارد.

 

 منبع: اي شاپ فست/


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share