در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

معرفی بهترین بازی‌های اندروید و آیفون

دوشنبه 25 مرداد 95 12:05 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر معرفی بهترین بازی‌های اندروید و آیفون

اگر به دنبال بهترین بازی‌های اندروید و آیفون هستید و حوصله گشت‌و‌گذار در اپ‌استور و یا گوگل پلی را ندارید، ما برای شما نقد‌و‌بررسی جدیدترین و بهترین بازی‌ها را در این مطلب گردآوردی کرده‌ایم.

Road Not Taken

ژانر: نوبتی
مخصوص آی‌اواس
بازی مذکور یک بازی پازل است که می‌بایست در آن با مهارت‌های موردنیاز جان خود را حفظ کنید. شما به‌عنوان یک تکاور در یک جنگل بی‌رحم و بزرگ در دوران پس از یک طوفان زمستانه وحشیانه به نجات کودکانی می‌پردازید که راه خود را گم‌کرده‌اند. سطوح تصادفی بازی یک منبع بی‌حدوحصر از امکانات را برای کاوش در بازی و غلبه بر چالش‌های موجود ارائه می‌کند. اقدامات شما نه‌تنها داستان بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه ساکنین روستاهای بازی و نیز شهر شما نیز تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.

بازیر Road Not Taken مخصوص آی او اس

The Survivor:Lost in Island

ژانر: ماجراجویی
مخصوص آی‌او‌اس
این بازی در مورد ماجراجویی در جزیره صحرایی و زندگی در طبیعت است که هدف نهایی آن زنده ماندن و خارج شدن ازآنجاست. در این بازی شما یک کاشف مشتاق و باانگیزه هستید و با ماجراجویی در سراسر جهان به بررسی اسرار ناشناخته و مرموز می‌پردازید. جالب است یدانید که در این بازی مهیج هیچ‌چیزی مانع مواجه‌شدن شما با خطرات ناشناخته نمی‌شود؛ حتی اگر محتاط‌ترین بازی‌باز دنیا باشید! روزی روزگاری، شما در ساحل یک جزیره بیدار می‌شوید و به یاد نمی‌آورید که از کجا آمده‌اید؛ گرسنگی، ترس و احساس از دست دادن همه‌چیز، مانند یک کابوس در ذهن شما ‌پرسه می‌زنند.

بازی The Survivor:Lost in Island مخصوص آی او اس

Ocean Drift

ژانر: عبور از گذرگاه
مخصوص آی‌اواس و اندروید

در این بازی شما به‌عنوان یک قایق‌ران از طریق دره‌ها به بازی ادامه می‌دهید و نکته حائز اهمیت این است که این بازی بسیار شبیه به ساختار بازی ماین کرفت است. کنترل قسمت‌های مختلف بازی ساده اما چالش‌برانگیز است؛ با لمس دکمه سمت چپ به راست می‌روید و با لمس دکمه سمت راست به  چپ متمایل می‌شوید! بااین‌حال، هر اشتباه جزئی  که باعث شود قایق کمی به لبه ساحل برخورد کند، باعث ری استارت شدن مرحله خواهد شد. علاوه بر این، موجودات دریایی که با سرعت دیوانه‌واری به شما حمله می‌کنند نیز قسمت هیجان‌انگیز بازی را تشکیل می‌دهند.

بازی Ocean Drift مخصوص اندروید و آی او اس

Phoenix II

رایگان
ژانر: تیراندازی
مخصوص آی‌او‌اس
این بازی یک بازی جدید با ژانر تیراندازی با گرافیک خوب است که در آن با امواج حملات دشمنان به‌طور فزاینده‌ای در مأموریت‌های جدید روزانه مبارزه می‌کنید. این بازی به شما امکان دسترسی به ۴۰ کشتی برای جمع‌آوری عناصر و ارتقاء سطح خود می‌دهد و هر کشتی سلاح‌های منحصربه‌فرد خود و دو قابلیت خاص دارد. شما می‌بایست کشتی متناسب خود را بیابید و با ارتقا آن در بازی پیشرفت کنید.

بازی Phoenix II مخصوص آی او اس

The Blacklist Conspiracy

رایگان
ژانر: ماجراجویی
مخصوص آی او اس و اندروید
تجربه هیجان فوق‌العاده را در این بازی از دست ندهید! با الیزابت کین و دیگر اعضای کارگروه به جستجوی صحنه‌های جرم، بررسی شواهد و بازجویی از مظنونان بپردازید.

بازی ماجراجویانه The Blacklist Conspiracy مخصوص اندروید و آی او اس

Severed

قیمت: ۶ دلار
ژانر: جورچین
مخصوص آی‌او‌اس
در این بازی شما به‌عنوان یک جنگجوی مسلح به یک نام ساشا در جستجوی خانواده خود با شمشیر شگفت‌انگیز خود با دشمنان مبارزه می‌کنید. کنترل‌های لمسی مبتنی بر Swipe به شما اجازه می‌دهد پازل‌ها را حل کنید، اسرار بازی را کشف کنید و در یک نبرد با هیولاها به مبارزه بپردازید. با پیشرفت در بازی، توانایی‌های جدیدی به کرکترتان اضافه می‌شود، به یک درخت  به سبک RPG ارتقا پیدا می‌کنید و اسرار جهان فانتزی تاریک ساشا به‌مرورزمان افشا می‌شوند.

بازی جورچین Severed مخصوص آی او اس

Train Conductor World

رایگان
ژانر: گذرگاه
مخصوص آی‌اواس و اندروید
دنیای بازی Train Conductor World شامل یک قطار پیمایش از گذرگاه‌ها است. ماجراجویی، پیگیری ماجراجویی‌های دیدنی در مکان‌های اروپایی جذاب است. در این بازی، به کنترل و مدیریت مسیرها می‌پردازید و پیشرفت مسیرهای ریلی خود را نظاره‌گر خواهید بود، ولی باید مراقب عبور لب‌به‌لب از دیگر وسایل نقلیه و انفجار‌های مهیب باشید.

بازی Train Conductor World مخصوص اندروید و آی او اس

Dead Shell: Roguelike RPG

رایگان
ژانر: RPG
مخصوص آی‌اواس و اندروید
داستان مبارزه مزدوران مسلح در مقابل جانورانی که از مسیرهای پرپیچ‌وخم در مقابل ظاهر می‌شوند، این بازی را تشکیل می‌دهد. چه کسی پیروز خواهد شد؟ شما در این بازی فرماندهی یک حمله جان‌سخت را بر عهده خواهید گرفت. مقصد شما در بازی، Plutonia است که درواقع یک محل استقرار بر روی سیاره Doom-4  است. محموله شاتل شامل طیف وسیعی از سلاح‌های کشنده، از تبر و اره گرفته تا مواد منفجره و BFG ها است.

بازی Dead Shell: Roguelike RPG مخصوص اندروید و آی او اس

منتشرشده در click

برچسب: ANDROID   اندروید   بازی   iPhone   آیفون   game  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share