در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

حتما ببینید: تکنولوژی منحصر به فرد ایجاد هولوگرام سه بعدی با استفاده از تصاویر صفحه نمایش!!!

دوشنبه 25 مرداد 95 12:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر حتما ببینید: تکنولوژی منحصر به فرد ایجاد هولوگرام سه بعدی با استفاده از تصاویر صفحه نمایش!!!

گروهی از علاقه‌مندان به تکنولوژی دستگاه جدیدی ساخته‌اند که به افراد برای ایجاد هولوگرام سه بعدی کمک می‌کند و برخلاف ابزارهای مشابه، قیمت ارزانی دارد.
این دستگاه با نام HoloVit که در آینده ای نزدیک در بازار منتشر خواهد شد عکسی از مانیتور یا تلویزیون را در قالب یک هولوگرام سه بعدی نمایش می دهد..

HoloVit اگرچه هولوگرام کاملی ایجاد می‌کند اما هنوز نمی‌تواند مانند داستان‌های تخیلی کار کند. بااین‌وجود این دستگاه به طرز شگفت‌انگیزی کار می‌کند و اجازه می‌دهد که تصویر روی صفحه‌نمایشی که درواقع هواست نمایش داده شود.
به نظر می‌رسد HoloVit به‌عنوان یک صفحه‌نمایش شفاف با انعکاس از چیزهایی مثل  شیشه یا آینه، هولوگرام را ایجاد می‌کند. در ادامه عکسی که توسط سنسورها ایجادشده است را می‌توانید ببینید. 

HoloVit هولوگرام سه بعدی برای نمایش دادن

HoloVit می‌تواند با تلویزیون، مانیتور، تبلت و گوشی‌های هوشمند کار کند. صفحه‌نمایش آن در سه سایز تولید خواهد شد و سازندگان وعده بهبود این تکنولوژی را داده‌ان به طوری که بتواند قالب اولیه ویدئو را ناپدید کند. می توان گفت HoloVit  یکی از فناوریهاییست که می تواند آینده را دگرگون کند.
در ادامه می‌توانید فیلمی از این فناوری جذاب را ببینید.

منتشرشده در itechfuture

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share