در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

گلکسی نوت 7 قوی تر در بازار چین

یکشنبه 24 مرداد 95 05:05 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر گلکسی نوت 7 قوی تر در بازار چین
مدل گلکسی نوت 7 با رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایت

بررسی از گیکبنچ (Geekbench) و لیستی از صنعت و وزارت فناوری اطلاع چین به وضوح روشن کرد که هر دو مدل گلکسی نوت 7 با رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایت را تایید می کنند. این اولین بار نیست که سامسونگ برای آسیا تنظیمات حافظه ی متفاوتی را ارائه می کند، سال گذشته نیز نوت 5 با حافظه ی 128 گیگابایتی راه اندازی و ارائه شد.
هنوز به طور کامل واضح نیست که چرا سامسونگ قصد راه اندازی یک مدل با رم اضافه و ذخیره سازی متفاوت در چین را دارد. بعید به نظر می رسد که حافظه ی اضافه به منظور بهبود عملکرد باشد، اما شاید این شرکت معتقد است که خریداران در چین بیشتر تحت تاثیر اهرم بازاریابی هستند. در هر حال، وان پلاس 3 چینی، LeEco Le Max 2 و ویوو ایکس پلی الایت 5 همگی برای حافظه گزینه هایی از 16 تا 128 گیگابایت را عرضه می کنند. بنابراین به احتمال زیاد برای ادامه ی این رقابت و حفظ شهرت سامسونگ به عنوان یک تولید کننده ی با کیفیت بالا این کار می بایست انجام شود.
البته این مورد با گفته های رسمی سامسونگ قصد ارائه ی گوشی گلکسی نوت با رم 4 گیگابایتی را دارد، بسیار متفاوت است و همچنان ما باید منتظر اعلام رسمی این شرکت مبنی بر تولید گوشی با رم بیشتر و حافظه  متفاوت باشیم. با این همه آیا شما معتقید که یک مدل 6 گیگابایتی چینی موجب تضعیف نوع 4 گیگابایتی که دیگر جهانیان شاهد آن خواهند بود، می شود؟!

منبع:faceIT


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share