در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با این دستگاه به راحتی می توانید همه چیزهای گم‌شده خود را پیدا کنید!!!

یکشنبه 24 مرداد 95 11:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با این دستگاه به راحتی می توانید همه چیزهای گم‌شده خود را پیدا کنید!!!

یک برند تجاری جدید روشی برای ردیابی پیدا کرد که متناسب با درآمد همه است.

آیا تابه‌حال پیش‌آمده به خرید بروید و جای پارک ماشینتان را فراموش کنید؟ مطمئناً برای همه ما اتفاق افتاده که در یک روز گرم تابستان در جستجوی ماشین در پارکینگ سرگردان بوده‌ایم.
در حال حاضر GPS روی اتومبیل‌ها وجود دارد اما قیمت آن زیاد است، نیاز به پرداخت اشتراک ماهانه دارد و باید توسط یک شخص متخصص نصب شود. آیا این هزینه زیاد از عهده همه افراد برمی‌آید؟
خبر خوب این است که فناوری به حل یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات یعنی فراموش کردن جای پارک اتومبیل کمک کرده است.
یک دستگاه کوچک که با یک برنامه ردیابی پیشرفته روی اندروید و تلفن کار می‌کند و می‌تواند مکان دقیق آنچه را دنبال آن هستید به شما نشان دهد.

این دستگاه چیست و چه طور کار می‌کند؟

نام آن TrackR است و انقلابی در نگه‌داری از چیزهای مهم به وجود آورده است.
کار با TrackR خیلی ساده است کافی است باتری روی آن قرار دهید و نرم‌افزار آن را به‌صورت رایگان برای اندروید یا آیفون دانلود کنید و پس از نصب آن، TrackR را به آن اضافه کنید. در کمتر از پنج دقیقه شما می‌توانید برای حرکت آماده شوید.
پس از راه‌اندازی شما می‌توانید آن را به تمام وسایل خود مثل چمدان، سوئیچ اتومبیل، کیف پول و هر چیز دیگری که فکرش را می‌کنید وصل کنید و آن‌ها را ردیابی کنید.

دستگاه ردیابی TrackR

TrackR ردیابی را واقعاً آسان می‌کند بدون اینکه نیاز به اشتراک ماهیانه داشته باشید! شما می‌توانید TrackR را به‌سادگی در نقاطی مانند زیر تشک، بدنه و یا هرجای دیگری از ماشین مخفی کنید. فقط جایی باشد که اگر ماشین دزدیده شد به‌راحتی قابل‌رؤیت نباشد.
پس از انجام کارهای گفته‌شده هرگاه اتومبیل خود را گم کردید کافی است برنامه را بازکنید و روی آیکون پیدا کردن دستگاه کلیک کنید تا محل دقیق اتومبیل و مختصات مکانی آن را به شما نشان دهد.
با TrackR شما می‌توانید به آرامش ذهنی برسید چراکه دیگر نگران دزدیده شدن یا گم‌شدن ماشینتان نیستید.

احتمالاً از شنیدن قیمت آن تعجب خواهید کرد!

برخلاف بسیاری از واحدهای ردیابی GPS که امروزه باقیمت‌های گرانی به فروش می‌رسند، قیمت TrackR فقط 29 دلار است که این هزینه خیلی کمی برای حفظ آرامش است.
کارهای دیگری که با TrackR می‌توان انجام داد
همان‌طور که گفته شد امکانات TrackR نامحدود است. آیا شما نگران حیوان خانگی خود هستید؟ می‌توانید TrackR را به آن وصل کنید و هر وقت از خانه بیرون می‌رود آن را ردیابی کنید. آیا تاکنون کیف پول و کلیدهای خود را گم‌کرده‌اید؟ با وصل کردن TrackR به آن دیگر هرگز نیاز نیست در مورد آن نگران باشید.
TrackR را حتی بر روی سطوح صاف مانند صندلی دوچرخه یا به دستگاه‌های الکترونیکی گران‌قیمت که اهداف آسانی برای دزدی هستند بچسبانید.
منتشر شده در studylifestyle

برچسب: ANDROID   اندروید   iPhone   آیفون   GPS   ردیابی   TrackR  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share