در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

تجلیل از برگزیدگان رتبه های اول کنکور سال 1395

شنبه 23 مرداد 95 07:05 |   |

دسته بندی:اخبار

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر تجلیل از برگزیدگان رتبه های اول کنکور سال 1395

امسال هم مثل سال هاي گذشته آزمون سراسري دانشگاه ها برگزار مي شود و ميليون ها جوان ايراني براي رسيدن به دانشگاه به رقابت مي پردازند. بحث کنکور دوباره داغ شده است و باز هم تب کنکور خيلي ها را گرفته و خانواده ها را تحت تأثير قرار داده است.
هر ساله در همين ايام عده زيادي از جوانان کشور ما درگير مسائل کنکور و اضطراب رسيدن به دانشگاه مي شوند و همچنان در التهاب و تب و تاب بسر مي برند. پديده نه چندان خوشايند کنکور به گونه اي گسترده، دلهره آور و پيچيده شده است که اکثر خانواده ها را درگير ساخته است و در شرايط حاضر اصلي ترين هدف آموزشي در اکثر دبيرستان هاي کشور عبور از سد کنکور و رسيدن به دانشگاه مي باشد.
کمبود وقت و زمان بهانه خيلي از ما براي انجام ندادن يک کار و تلاش نکردن براي رسيدن به يک هدف است. ولي بعضي‌ها به جاي گله و گلايه از کمبود وقت، سعي مي‌کنند همان زماني را که در اختيار دارند مديريت کنند. خلاصه اينکه اگر بخواهيد متفاوت باشيد بايستي متفاوت بيانديشيد و متفاوت زندگي کنيد.

همايش تجليل از برگزيدگان رتبه هاي  اول کنکور سال 1395

همايش تجليل از برگزيدگان رتبه هاي  اول کنکور سال 1395 در تاريخ 22 مرداد ماه در تالار سعديه فرهنگيان شيراز با حضور جناب آقاي رضايي نماينده محترم مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي، نماينده محترم استانداري ، مدير آموزش و پرورش ناحيه 1 ، مدير پژوهش آموزش و پرورش ناحيه 1 ، مدير روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش ، اعضاي شوراي شهر شيراز ، مدير کل حراست آموزش و پرورش ناحيه 1 و ... برگزار گرديد.
طي اين مراسم تجليل از رتبه اولي هاي دختر و پسر، معرفي آموزشگاه راه موفقيت، تجليل از اساتيد برتر جنوب کشور، تجليل از مهمان هاي دولتي و انجام مراسم قرعه کشي و اهدا جوايز توسط مجموعه شهر فافا با حضور بيش از 1500 نفر از ساعت 16 الي 20 صورت گرفت.
شهر فافا نيز بار ديگر در حمايت از جامعه جوان شهر شيراز در کنار ساير حاميان اين مراسم حضور يافت و با همدلي و همراهي با سرمايه هاي آينده ايران عزيزمان نقشي هرچند کوچک در تشويق اين جوانان پر شور داشت.
با آرزوي موفقيت براي تمامي جوانان افتخار آفرين اين مرز و بوم.

مراسم تجليل از برگزيدگان رتبه هاي  اول کنکور سال 1395 با شرکت فافا

 تجليل از برگزيدگان رتبه هاي  اول کنکور سال 1395 با حضور فافا

منتشر شده در: fafait


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share