در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

امکانات جدید واتس اپ در نسخه بتا

شنبه 23 مرداد 95 03:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر امکانات جدید واتس اپ در نسخه بتا

 

اگر عضو واتس اپ هستید واتس اپ بتا حتماً برای شما بسیار مناسب خواهد بود. تاکنون واتس اپ فقط اجازه فوروارد پیام برای یک نفر را می‌داد که احتمالا برای ارسال یک پیام به چند تن از دوستان یا اعضای خانواده شمارا با سختی مواجه می‌کرد.
بااین‌حال به نظر می‌رسد در آخرین نسخه بتا از واتس اپ، توسعه‌دهندگان آن را طوری ساخته‌اند که کاربران بتوانند یک‌باره پیام را به چندین نفر فوروارد کنند. این حتماً برای شما بسیار مفید است چراکه اشتراک‌گذاری چیزی با چند نفر به‌طور هم‌زمان را برای شما راحت می‌کند.
همچنین به نظر می‌رسد در به‌روزرسانی این نرم‌افزار چت‌های پرتکرار و چت‌های اخیر جدا شوند. نسخه جدید این اپلیکیشن تا حد زیادی شبیه نسخه قبلی است و پیام‌های جدید در بالای صفحه‌نمایش داده می‌شوند. نسخه قدیمی چت‌هایی که شما بیشتر در آن شرکت داشتید را نشان نمی‌دهد و بنابراین شما مجبورید برای پیدا کردن شخص یا گروه موردنظر خود از اسکرول صفحه استفاده کنید اما نسخه جدید کار را برای شما راحت می‌کند و دیگر نیازی به استفاده مداوم از اسکرول نیست.
البته این برنامه هنوز به‌صورت عمومی منتشرنشده و در حال آزمایش است. ما امیدواریم که انتظار برای انتشار عمومی این نسخه زیاد طولانی نباشد.
منتشر شده در ubergizmo

 

برچسب: واتس-اپ   WhatsApp   beta   بتا  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share