در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

Big-I ربات هوشمند خانگی که عضوی از خانواده شما خواهد شد!!!

سه شنبه 19 مرداد 95 12:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر Big-I ربات هوشمند خانگی که عضوی از خانواده شما خواهد شد!!!

سیری، الکسا و مورتانا به شما در اطراف خانه کمک می کنند اما آیا آن ها می توانند شما را مثل فیلم های تخیلی دنبال کنند؟ Big-I یک ربات شخصی است که می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

این ربات شبیه سطل زباله ای است که یک چشم بزرگ روی در آن قرار دارد که وقتی به آن فکر کنیم واقعا جذاب است. Big-I می تواند نگاه کند، حرکت کند و فرمان ها ی صوتی که برای آن برنامه ریزی شده را پاسخ دهد.

در کلیپ تبلیغاتی این ربات دیده شده که این ربات وقتی دمای هوا به میزان مشخصی رسید به پدر یادآوری می کند که لباس گرم تن کودک خود کند. این ربات همچنین می تواند موسیقی پخش کند زمانی که پدر دست خود را به شیوه ای خاص بالا ببرد.

رابط کاربردی برنامه نویسی باز ربات و سیستم عامل منحصر به فرد یعنی شما می توانید آن را سفارشی سازی کنید؛ و علاوه بر قابلیت یکپارچه شدن با لوازم خانگی هوشمند مثل چراغ ها و سیستم های دما، توانایی یادگیری هم دارد یعنی که می تواند به عنوان یک خانه دار کوچک برای شما باشد. فقط مطمئن شوید که رومبا (روبات جاروبرقی شما) آن را نبیند تا به آن حسادت کند.

Big-I قرار است در چندین رنگ عرضه شود اما هنوز برای فروش کاملا آماده نیست. اگر شما به آن علاقمند هستید در آینده امکان خرید آن نزدیک است. در حال حاضر شما با پیش ثبت نام می توانید از تخفیف 50 دلاری برای دریافت آن استفاده کنید و هنگام انتشار آن شما جزء اولین نفرات دریافت کننده این ربات باشید.

با دیدن ویدئوی زیر می توانید قابلیت های بیشتر  این ربات را ببینید.

منتشر شده در engadget

برچسب: ربات   Big-I  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share