در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

8 ابزار مفید و رایگان برای مدیریت حساب اینستاگرام

یکشنبه 10 مرداد 95 12:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر 8 ابزار مفید و رایگان برای مدیریت حساب اینستاگرام

اینستاگرام شبکه ای است که برای به اشتراک گذاری تصاویر استفاده می شود. بیشتر کاربران از آن به عنوان سرگرمی استفاده می کنند اما افرادی هم هستند که هدفی غیر از سرگرمی محض را دنبال می کنند.
اینستاگرام علاوه بر تلفن همراه روی کامپیوترها هم قابل استفاده است و می توان ان را وسیله ای جدید برای بازاریابی معرفی کرد. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و مؤسسات بزرگ و کوچک از اینستاگرام برای تبلیغ و معرفی خود استفاده می کنند. از این رو نیاز است تا ابزارهای مفید برای بازاریابی و کسب اطلاعات از مخاطبان را بشناسیم.

در ادامه سه دسته ابزار مدیریتی را معرفی می کنیم:

1- مدیریت و نظارت بر میزان بازدید
2- مدیریت محتوا
3- مدیریت مخاطبین

 

مدیریت و نظارت بر میزان بازدید

سایت Iconosquare

. شما می‌توانید با متصل کردن اکانت خود به این سایت اطلاعات کلیدی و تحلیلی را در رابطه با فالوئرهای خود پیدا کنید. به‌عنوان‌مثال از چه مناطقی هستند و چه سلایقی دارند و چه افراد دیگری را نیز دنبال می‌کنند.

شما می‌توانید نمودارهایی بسازید که روند رشد شما را نشان دهد. ضمن اینکه می‌توانید نتایج را با فالوئرهای خود به اشتراک بگذارید. 

سایت Cyfe

این سایت مناسب افرادی است که چند اکانت دارند. این افراد می‌توانند با استفاده از این سایت همانند یک عقاب کل اکانت‌ها را زیر نظر داشته باشند و از آن برای تحلیل و مشاهده همه اکانت ها استفاده کنند.

 

مدیریت محتوا

سایت Websta

اینستاگرام یک اپلیکیشن موبایل است اما بعضی مواقع ارسال عکس و یا اشتراک لینک‌ها در اینستاگرام در کامپیوتر آسان‌تر از گوشی است. با این سایت درحالی‌که می‌توانید تصاویر خود را در انواع نمایشگر با ابعاد کوچک و بزرگ تست کنید می‌توانید آماری خلاصه از اکانت خود نیز داشته باشید.

سایت Repost

با استفاده از این ابزار می‌توانید پست‌های سایر افراد را که بیشتر می‌پسندید، دوباره توسط اکانت خود بازنشر کنید. شما می‌توانید کاربران و هشتگ‌ها را برای پیدا کردن یک پست داغ زیر و رو کنید. انتشار مجدد یک پست در بسیاری از مواقع می‌تواند برای جذب مخاطب مؤثر باشد.

سایت Gramfeed

در این سایت به دنبال افراد و برندهای مشابه بگردید. می‌توانید بر اساس منطقه نیز به جستجوی افراد بپردازید. با استفاده از ابزاری که در این سایت وجود دارد می‌توانید به دنبال کمپین‌هایی که در اینستاگرام موجود است بگردید و فعالیت‌های آن‌ها را رصد کنید.
در به‌روزرسانی‌های جدید صورت گرفته، محبوب‌ترین پست‌ها را در صفحه ابتدایی برای شما به نمایش درمی‌آورد که می‌توان از آن برای آگاهی از توجه عموم کاربران بهره برد.

سایت Ink361

این سایت یک ابزار منحصربه‌فرد است که هدفی دوگانه دارد. یک هدف آن نمایش تصاویر آپلود شده توسط شما است که قبلاً در حساب خود انجام داده‌اید و هدف دیگر آن کمک به شما در یافتن برندها و افراد جدیدی برای دنبال کردن است، تا از این طریق بتوانید فالوئرهای خود را افزایش دهید. همچنین آمارها و تحلیل‌های موجود نیز می‌تواند شما را در پیشبرد اهداف اکانت خود یاری دهند. کارهای دیگری نیز چون تغییر نام فایل و تصاویر، برچسب زدن و انتقال تصاویر از مکانی به مکانی دیگر ازجمله امکانات این سایت است.
 
این سایت از سایت های قبلی که معرفی کردیم خیلی بهتر است و شدیداً برای مدیریت اکانت به اینستاگرامی‌ها پیشنهاد می‌شود.

 

مدیریت مخاطبین

سایت Unfollowers

هیچ‌کس دوست ندارد آنفالو شود. اما بعضی وقت‌ها این اتفاق نامیمون می‌افتد، و شاید دلیل آن را نیز ندانیم. با توجه به الگوی کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند، می‌توانید به دلیل اصلی آن پی ببرید. یافتن کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند و پرسش از آن‌ها می‌تواند شما را در یافتن دلیل اصلی یاری کند.
شما می‌توانید از این سایت برای توییتر و اینستاگرام نیز استفاده کنید. درواقع قابلیت پشتیبانی از توییتر این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید مخاطبان خود را در دو طرف افزایش دهید.
 

اپلیکیشن Crowdfire

با استفاده از اپلیکیشن Crowdfire می‌توانید برای زمان‌بندی پست‌های اینستاگرام خود استفاده کنید. همچنین افرادی را که سلیقه‌های مشترکی با شما دارند را پیداکرده و فالو کنید. این برنامه از هردوی شبکه اجتماعی توییتر و اینستاگرام نیز پشتیبانی می‌کند.
 
اینستاگرام یکی از ابزارهای بازاریابی تصویری است که می‌تواند به معرفی محتوای شما کمک کند. استفاده از ابزارهای جانبی می‌تواند شما را در انجام این کار یاری دهد.

منتشر شده در thesempost


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share