در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ شیراز مرداد ماه 95

پنجشنبه 7 مرداد 95 03:05 |   |

دسته بندی:اخبار

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ شیراز مرداد ماه 95

   نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فی مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده است. فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.

نمایشگاه الکامپ
حضور شهر فافا در نمایشگاه شهر فافا

شما با شرکت در این نمایشگاه می توانید اطلاعات کاملی درباره تجارت روز جهان یعنی تجارت الکترونیک کسب نمایید و معلومات خود را در زمینه بازاریابی اینترنتی و راه های آن افزایش دهید.
همچنین اگر در زمینه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت دارید، می توانید از طریق نمایشگاه الکامپ 95 با سایر مشاغل مربوط به خود و همکاران خود آشنا شده و مراتب همکاری بین شرکت خود و آنها را فراهم نمایید.
در این نمایشگاه فناوری های جدید کامپیوتری و نرم افزاری نیز ارائه خواهد شد.

نمایشگاه فناوری های جدید کامپیوتری و نرم افزاری با حضور فافا
نمایشگاه الکامپ 95 با حضور شهر فافا

با توجه به گستر استفاده از اینترنت و کامپوتر و نرم افزار های جدید، هر ساله نمایشگاه الکامپ که در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت می نماید، یکی از پر بازدیدترین نمایشگاه های برگزار شده در سال می باشد.
بُعد دیگر این نمایشگاه ابزار های الکترونیک جدید می باشد که با تلفیقی از علم روز و متصل شدن آنها به اینترنت، جذابیت فوق العاده ای را برای کربران ایجاد نموده اند؛ شما می توانید در این نمایشگاه با این گونه ابداعات جدید در زمینه الکترونیک نیز آشنا شوید.
شهر فافا نيز با حضور در پانزدهمين نمايشگاه الكامپ شيراز توانسته سهم چشمگيري در رونق اين دوره نمايشگاه داشته باشد و با كنار هم قرار دادن دو غول تكنولوژي در غرفه خود چالش هيجان انگيزي براي بازديدكنندگان رقم زده. شما در غرفه فافا مي توانيد آخرين محصولات تكنولوژي روز دنيا را در كنار بهترين هايMSI  و ASUS تجربه نماييد و در پايان هر شب در قرعه كشي جوايز شهر فافا شانس خود را امتحان كنيد و عضو باشگاه مشتريان ما شويد.
فافا از تمام دوستاني كه تا امروز موفق به بازديد از نمايشگاه نشده اند دعوت ميكند كه فرصت را از دست نداده و آخر هفته اي پر از فناوري و تكنولوژي همراه با هيجان و نشاط را تجربه نمايند.
شهر فافا، منتظر ديدارتان در غرفه 43 و 44 سالن حافظ، محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي فارس تا تاريخ 8 مرداد ماه، ساعت 17 الي 22 ميباشد.

غرفه شهر فافا در نمایشگاه الکامپ
شرکت کنندگان در نمایشگاه الکامپ
 
حضور خارجی ها در نمایشگاه الکامپ
شهر فافا از شرکت کنندگان نمایشگاه الکامپ 95 است
بازدید کنندگان در نمایشگاه الکامپ شیراز 95
بازدیدکنندگان از غرفه فافا در نمایشگاه الکامپ

منتشر شده در: fafait

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share