در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با این 5 گجت پوشیدنی بهره وری خود را افزایش دهید!

شنبه 2 مرداد 95 01:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با این 5 گجت پوشیدنی بهره وری خود را افزایش دهید!

بی شک برای شما به عنوان فردی خلاق و کوشا وقت حکم طلا را دارد. دوست دارید ساعات بیشتری را با عزیزانتان بگذرانید و از طرفی مشغولیت های ذهنی نیز دارید. بنابراین اگر ابزاری برای افزایش تمرکز و بهبود کارهایتان موجود باشد حتما برای شما خیلی عالی است. ما در اینجا ابزارهایی را به شما معرفی می کنیم که برای آرامش اعصاب شما گزینه مناسبی هستند.

1.    جلسه بعدی را با قدرت اداره کنید

آیا قبل از جلسه کاری نیاز به تمرکز ذهنی دارید تا بتوانید در مورد پیشنهاداتی که در جلسه مطرح می شود بهتر فکر کنید و تصمیم بگیرید؟

پیشانی بند Thync، یک پیشانی بند تغییر خلق و خو که مقدار اندکی امواج الکتریسیته به مغز فردی که آن را پوشیده ارسال می کند. شرکت سازنده این دستگاه مدعی است که این پالس‎های الکتریکی سطح پایین که وارد مغز شما می‎شود می‎تواند فورا سطح انرژی شما را افزایش داده یا در شرایطی که دچار فشار و استرس هستید شما را آرام کند.
نظرسنجی سایت آمازون نظرات متفاوتی را در مورد این دستگاه نشان می دهد، اما شرکت سازنده پیشنهاد می کند با پرداخت فقط 1 دلار به مدت یک ماه این دستگاه را مورد آزمایش قرار دهید و در صورت عدم رضایت آن را برگردانده و پول خود را پس بگیرید. فقط قبل از آن مطمئن شوید که تلفن شما با اپلیکیشن این گجت سازگار باشد و همچنین در بدن شما ایمپلنت فلزی وجود نداشته باشد چرا که این شرکت استفاده از این فناوری را برای افرادی که در بدن آنها ایمپلنت فلزی یا هر دستگاه الکتریکی دیگری کار گذاشته شده اکیدا ممنوع کرده است.

2. رمز عبورهای خود را فراموش کنید!!!

دستبند Nymi Band به عنوان یک دستگاه پوشیدنی احراز هویت چند کاربردی به بازار معرفی شده است. آن را به عنوان یک شاه کلید در نظر بگیرید که می‎توانید از آن به صورت بی‎سیم برای دسترسی به کامپیوتر، دفتر کار و یا حتی پرداخت پول غذای خود استفاده کنید. با استفاده از فناوری بیومتریک، Nymi Band قصد دارد فرآیند احراز هویت را با شیوه بیومتریک و مجاورت به شکل ساده‎تری انجام دهد. بنابراین دیگر لازم نیست نگران فراموش کردن کلمات عبور خود باشید.
نگران گم کردن Nymi Band یا رسیدن آن به دست افراد غریبه هم نباشید. هر کدام از این دستبندها به گونه‎ای ساخته شده‎اند که می‎توانند ضربان قلب فردی که آن را پوشیده را شناسایی کنند. نحوه ضربان قلب نیز مانند اثر انگشت و DNA مختص به هر فرد است. در حال حاضر این دستگاه تنها در دسترس توسعه دهندگان است، اما Nymi قرار است تا اواخر امسال این فناوری را به شکل یک محصول رسمی‎ روانه بازار کند.

3. کنترل از راه دور را کنار بگذارید!!!

Myo Gesture Control Armband که توسط لابراتوار Thalmic تولید شده است، به شما اجازه می‎دهد تنها با حرکت دست دستگاه‎های الکترونیکی خود را کنترل کنید. این فناوری کنترلی با توجه به حرکات شما کمک می کند تا در زمان انجام کارهای روزانه صرفه جویی کنید چرا که دیگر نیاز به دستگاه های کنترل از راه دور که معمولا گم می شوند ندارید.
61 درصد خریداران این دستگاه در سایت آمازون کارکرد این محصول را تأیید کرده اند. این گجت برای عملکرد صحیح باید با پوست شما در تماس مستقیم باشد.

4. کلیدهای خود را گم کنید!!!

با The O می‎توانید از شر مشکل گم کردن کیف پول و کلید خود خلاص شوید. این گجت هرچیزی که پشت سرخود جا می گذارید را به شما یادآوری می کند. این دستگاه می تواند به تمام وسایل شما مثل لباس، شارژر یا جاکلیدی و... متصل شود. پس از نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه و اتصال آن به The O هرچیزی را که جاگذاشتید این گجت برای شما یک هشدار ارسال می کند.

The O همه جا و همه وقت مراقب متعلقات شما است و آنها را ردگیری می‎کند، بنابراین حتی اگر شما متوجه هشدار ارسالی هم نشوید، می‎توانید با دنبال کردن مسیری که پیموده‎اید به مکان گم کردن وسیله خود برسید.

5. در حال حرکت وسایل خود را شارژ کنید!!!

یکی از نوآوری‎های موفق ارائه شده در سایت کیک استارتر کمپینی با عنوان The World's Best Travel Jacket است که محصول جدید آن در خط تولید پوشاک فناوری پوشیدنی با نام BauBax عرضه شده است و شما با پوشیدن ژاکت یا شلوارهای آن می‎توانید به طور بی‎سیم تجهيزات الکترونیکی خود را همیشه شارژ نگه دارید. این شرکت هنوز روزهای نخستين خود را سپری می‎کند و کمپین کیک استارتر آن همچنان در حال برگذاری است. انتظار می‎رود کسانی که این محصول را پیش خرید کرده‎اند بتوانند آن را تا ژانویه 2017 دریافت کنند.

منتشر شده در inc


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share