در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

آیا تلفن همراه شما را چاق می کند؟

شنبه 2 مرداد 95 01:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر آیا تلفن همراه شما را چاق می کند؟

در تئوری، گوشی های هوشمند تکنولوژی راهی جهت تناسب اندام محسوب می شود، چرا که قابل حمل است و می تواند در حال راه رفتن، دویدن، یا کار کردن از آن استفاده کرد، اما در عمل، بر اساس مطالعات انجام شده در آمریکا گوشی های هوشمند تا حدی مسئول افزایش چاقی هستند.

1-شما را حواس پرت می کند

آشفتگی در غذا خوردن مشکلی اساسی است. علم ثابت کرده که اکثر مردم هنگام پریشانی بیشتر غذا می خورند. آیا به خاطر دارید آخرین باری که در حال بازدید توئیتر بودید غذا می خوردید یا نه؟

2-می توانید در کسری از ثانیه غذا سفارش دهید

به لطف گوشی های هوشمند و برنامه های مفیدی مانند Grubhub و Postmates بصورت 24 ساعته و هر روز هفته می توانید غذا سفارش دهید.

3-در کسری از ثانیه می توانید از نزدیک ترین رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی مطلع شوید

گوشی های هوشمند خود در حال حاضر به شما می گوید که چگونه برای رسیدن به نزدیک ترین رستوران از کارآمدترین روش استفاده کنید.

4-پیدا کردن هر چیزی در یک ثانیه

قبلا بدون وجود نقشه گوگل باید برای رسیدن به مقصد سرگردان می شدیم اما در حال حاضر به لطف نقشه ها راه رسیدن به نزدیک ترین بانک، فروشگاه مواد غذایی، مرکز خرید و ... را به راحتی می توان پیدا کرد.

5- دیگر نیاز به مراجعه به مردم ندارید

ارتباط با افراد را با استفاده از پیامک و نشستن روی یک صندلی انجام می دهید، دیگر با دوستانتان درو هم جمع نمی شوید و با هم ورزش و بازی نمی کنید. تقریبا تمام تعاملات را با گوشی همراه خود انجام می دهید.

6-فاجعه اینکه آن را با خود به رختخواب می برید

علم می گوید نور آبی صفحه نمایش هوشمند هنگام خواب یک فاجعه محسوب می شود. کاهش کیفیت خواب موجب افزایش وزن به دلیل انتخاب مواد غذایی بد می شود.

7-با فکر کردن لاغر شوید

لوازم جانبی هوشمند گوشی جهت تناسب اندام مثل Fitbits ممکن است ایده آل به نظر برسد اما هیچ گاه جایگزین تمرینات واقعی نمی شود.

8-شما ممکن است در خانه کار کنید

در تئوری دستگاه های هوشمند به شما این امکان را می دهد تا در هر نقطه ای کوه، جنگل و... بتوانید کار خود را انجام دهید، اما شما در تمام طول روز کار را در رختخواب و با خوردن یک چیزبرگر انجام می دهید.

منتشر شده در greenbot


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share