در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

با متر باگل (Bagel)، هر چیزی را هوشمند اندازه گیری کنید.

شنبه 2 مرداد 95 11:05 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر با متر باگل (Bagel)، هر چیزی را هوشمند اندازه گیری کنید.

این متر هوشمند سه حالت سنجش متفاوت دارد که اجازه مي دهد همه چیز را اندازه گيري كند. همچنین با همه واحدهای اندازه‌گیری مثل فوت، متر، اینچ و سانتی‌متر مي تواند کار کند.
در حالت اول از یک نخ برای سنجش‌های استاندارد و اندازه‌گیری اجسام کروی، سطوح منحنی، اشکال مختلف بدن و همچنین سطوح صاف استفاده مي شود.
در حالت دوم از يك چرخ براي اندازه گيري اجسام زاويه دار استفاده مي كند كه قادر است تا 10 متر مسافت‌های طولانی و سطوح منحنی را اندازه گیری کند.
و در حالت سوم از يك اشاره‌گر لیزری و حسگر فراصوت براي اندازه گيري مناطق دور از دسترس استفاده مي كند، بدين صورت كه حسگر را بر روی دیوار، اجسام یا سقف، مي فرستد و فاصله آن ها را مورد سنجش قرار مي دهد. اين روش قادر است تا 5 متر را اندازه گيري كند.
متر باگل اندازه گيري ها را ذخیره مي كند، پیام‌های صوتی را ثبت مي کند و این داده‌ها را به یک اپلیکیشن تلفن همراه مي فرستد. داده‌های صوتی به محض اتصال متر هوشمند به اپلیکیشن تلفن همراه اندروید یا iOS به طور خودکار به متن تبدیل شده و به اندازه گيري هاي ذخیره شده متصل مي شوند.
حافظه داخلی متر باگل قادر است تا 100 سنجش و پیام صوتی را ذخیره کند.
اين محصول با يك باتری لیتیوم پلیمری، تا 24 ساعت دوام مي آورد و در صورت استفاده مداوم، این زمان به هشت ساعت هم ممكن است كاهش پيدا كند. 


منتشر شده در Kickstarter

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share