در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

3 تنظیم سفارشی پنهان اندروید که می توان آن را تنظیم کرد

پنجشنبه 24 تیر 95 01:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر 3 تنظیم سفارشی پنهان اندروید که می توان آن را تنظیم کرد

نحوه آشکارسازی تنظیم کننده واسط کاربری سیستم

ابتدا روی صفحه نمایش ضربه ای از بالا به طرف پایین صفحه نمایش ضربه ای می زنیم تا پنجره تنظیمات سریع نمایش داده شود. بر روی دکمه تنظیمات که به شکل یک آچار کوچک است ضربه بزنید و دکمه تنظیمات را نگه دارید تا زمانی که نماد آچار ظاهر شود.
نگه داشتن دکمه تنظیمات به مدت نسبتا طولانی موجب ظاهر شدن یک نماد آچار کوچک در کنار دکمه تنظیمات خواهد شد. هنگامی که آچار را دیدید روی دکمه تنظیمات دوباره ضربه بزنید، سپس همه تنظیمات جدید واسط کاربری را مشخص کنید.
وقتی که شما برای اولین بار واسط کاربری را راه اندازی می کنید هشداری مبنی بر تغییر، تخریب یا پنهان شدن ویژگی ها در نسخه های جدید دریافت خواهید کرد. شما بر روی continue کلیک کنید و نگران نباشید. شما هرزمان که بخواهید میتوانید تنظیم کننده واسط کاربری را غیر فعال کنید.

چینش مجدد دکمه های تنظیمات سریع 

احتمالا همه می دانیم که پانل تنظیمات سریع اندروید با کشیدن انگشت از بالای صفحه ظاهر می شود. اما برای افزودن، حذف یا جابجایی آیکون ها می توانید از UI Tuner استفاده کنید.
روی صفحه تنظیمات سریع ضربه بزنید تا بتوانید دکمه های تنظیم سریع را مشاهده کنید. برای حرکت دادن یک دکمه روی آن ضربه زده و نگه دارید و سپس آن را به مکان دلخواه ببرید.
برای پنهان کردن یک دکمه از پانل تنظیمات سریع روی آن ضربه زده و نگه دارید، سپس آن را به طرف نماد حذف بکشید. اگر شما می خواهید به دکمه های تنظیمات سریع قدیمی بازگردید کافی است روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش و سپس روی بازگردانی تنظیمات ضربه بزنید.

شلوغی نوار وضعیت

اگر تعداد آیکون های بلوتوث، Wi-Fi ، زنگ هشدار، و "مزاحم نشوید" در نوار وضعیت اندروید کمی بیش از حد معمول است، تنظیم واسط کاربری سیستم می تواند به شما در کاهش این شلوغی کمک کند.
برای مخفی کردن هر آیکون در نوار وضعیت کافی است بر روی آیکون آن ضربه بزنید و آن را خاموش کنید.
شما تمام آیکون های نوار وضعیت به جز ساعت و باتری را حذف کنید.

مشاهده میزان باتری باقی مانده

اگر می خواهید به طور دقیق میزان باتری دستگاه خود را بدانید در تنظیمات واسط کاربری سیستم می توانید بر روی آیکون باتری کلیک کنید و با تغییر شیوه نمایش، میزان باتری مصرف شده را همراه با یک برچسب درصد بالای آن ببینید.

منتشر شده در pcworld

 

برچسب: ANDROID   اندروید  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • نظرات دیگران

  1
  مریم موسوی
  پنجشنبه 24 تیر 95 14:38

  سلام
  نميشه كه؟


  کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share