در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

کوچکترین دوربین 4k جهان آرزوهای بزرگ دارد!!!

پنجشنبه 24 تیر 95 12:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر کوچکترین دوربین 4k جهان آرزوهای بزرگ دارد!!!

Mokacam با ابعاد 45mm x 45mm x 30mm دارای حسگر 16 مگاپیکسلی و قابلیت فیلمبرداری 4k در 25fps است. باتری مغناطیسی، نرم افزار تثبیت کننده تصویر و تشخیص حرکت نیز دارد.

این دوربین با فناوری خاص باتری به شما اجازه می دهد تا زمانی که کارت حافظه پر نشده امکان ضبط داشته باشید. پشت مغناطیسی این دوربین موجب می شود بتوان آن را به طور مستقیم بر روی سطوح فلزی قرار داد. صفحه نمایش ال سی دی یک باتری متصل به خود دارد و در نتیجه باتری داخلی دوربین را تخلیه نمی کند.

این دوربین فقط در طراحی سخت افزار متمایز نیست بلکه از نظر نرم افزاری نیز دارای ویژگی های هوشمندانه ای همچون تثبیت تصویر است. دیگر آن که نرم افزار تشخیص حرکت دارد این یعنی که شما می توانید از آن به عنوان یک دوربین امنیتی استفاده کنید و یا در تصویربرداری از حیات وحش از آن استفاده کنید. 

تصویر گرفته شده با Mokacam 

 

Mokacam برای سهولت در استفاده طراحی شده اما واقعیت این است که کار کردن با آن خیلی هم ساده نیست. یک ال ای دی کوچک در بالای دوربین نشان می دهد که دستگاه روشن است یا خاموش، حالت ضبط فیلم و یا گرفتن عکس نیز با جابجایی یک دکمه انجام می شود. این همان دکمه ای است که با نگه داشتن آن می توان WiFi را فعال کرد. با فعال سازی WiFi به نظر می رسد که دوربین خاموش است چرا که ال ای دی آن خاموش می شود.به هر حال برای فعال کردن WiFi راه دیگری وجود ندارد و شما مجبورید از این برنامه استفاده کنید.

این نکته را نیز به یاد داشته باشید که نسخه iOS آن خیلی بهتر از اندروید کار می کند. 

منتشر شده در engadget

برچسب: CAMERA   دوربین   Mokacam  

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share