در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

گلکسی S7 اکتیو سامسونگ در آزمون غوطه ور شدن در آب، مردود شد!

یکشنبه 20 تیر 95 11:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر گلکسی S7 اکتیو سامسونگ در آزمون غوطه ور شدن در آب، مردود شد!

گلکسی S7 اکتیو سامسونگ در حال حاضر برای مصرف کنندگان آمریکایی در دسترس است اما تست انجام شده توسط مشتریان نشان داد این گوشی کاملا ضدآب نیست. بر اساس گزارش مشتریان، در زیر 5 فوت آب پس از 30 دقیقه صفحه لمسی و دوربین اين گوشي از کار افتاده است.
این گوشی مانند  گلکسی S7 ادج و گلکسی S7 در دسته IP68 قرار دارد که به این معنی است که باید زیر 5 فوت آب به مدت 30 دقیقه سالم بماند. هر چند  گلکسی S7 ادج و گلکسی S7  از این آزمون به خوبی عبور کردند اما گلکسی S7 اکتیو تا کنون با دو مورد شکست مواجه شده است.
ما نمیخواهیم بگوییم که S7 اکتیو نخرید بلکه میخواهیم به شما بگوییم قبل از رفتن به استخر یا دریا حتما مطمئن شوید که گوشی در محل مطمئنی قرار گرفته است.
سامسونگ می گوید تا کنون شکایت های بسیار اندکی در این مورد دریافت کرده و در حال بررسی موضوع است. ممکن است یک دستگاه ضدآب دچار مشکل شود و این دلیلی برای مشکل دار بودن تمام گوشی ها نیست.
شخصی که آزمایش را انجام داده بود پس از دو روز تماس گرفت و اعلام کرد گوشی به حالت عادی بازگشته است. S7 اکتیو در تمام تست ها به خوبی خود را نشان داده اما توصیه نمی شود ضدآب بودن آتن را تست کنید.
شاید روزی برسد که تلفن های همراه کاملا ضدآب شوند اما تا هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است.

منتشر شده در techradar


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share