در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

یک ویژگی کلیدی دیگر در به روز رسانی اندروید: Office کلید میانبر روی صفحه نمایش می شود!

چهارشنبه 9 تیر 95 12:04 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر یک ویژگی کلیدی دیگر در به روز رسانی اندروید: Office کلید میانبر روی صفحه نمایش می شود!

شما هم اکنون می توانید فایل های متنی ساده، اسناد محافظت شده همراه با مدیریت صحیح اطلاعات، و ویرایش سریع یک فایل را با Outlook انجام دهید.

یکی از قابلیت های دیرینه Google Docs توانایی وصل کردن فایل ها به صفحه اصلیاست. با این ویزگی شما می توانید خیلی راحت به فایل هایی که دائما به آن ها نیاز دارید دسترسی داشته باشید. 

برای اتصال سریع برنامه به صفحه نمایش خود کافی است منوی Recent را کنترل کنید و دکمه سرریز را لمس کنید. بر خلاف Google Docs گزینه ای برای شروع و ایجاد سریع فایل جدید از منوی ویجت وجود ندارد. بنابراین برای باز کردن یک سند جدید هنوز هم نیاز به اپلیکیشن word، Excel یا PowerPoint است.

هنگامی که برای اولین بار Word را بعد از به روز رسانی راه اندازی می کنید با یک نوت می توانید اسناد را با مدیریت صحیح اطلاعات (IRM) باز کنید و پالت رنگ را با کاربران Office 360 به اشتراک بگذارید.

شما می توانید یک فرمت رنگ را انتخاب کنید و آن را در هر سه برنامه اعمال کنید. در اینصورت شما بعد از باز کردن یک فایل به سرعت می توانید آن را ویرایش کنید و به طور مستقیم آن را با ایمیل ارسال کنید. در صورتی که قبلا باید ابتدا فایل را ذخیره و بعد ارسال می کردید.

افزودن این قابلیت چه فایده ای برای شما دارد؟ اگر شما یک کاربر Office 360 هستید باید برای این اپلیکشن موبایلی  قابل اعتماد خوشحال باشید چرا که در مقایسه ای که بین Office و Google Docs انجام شد شباهت زیادی بین این دو مشاهده شد. مزیت این برنامه این است که Word ،Excel و PowerPoint به طور قوی با سیستم عامل های مختلف کار می کنند.

منتشر شده در greenbot


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share